Rezultate te kerkimit per termin: +Parlamentit +Jozefina +Topalli

Total: 5429
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.222Z

Kryetarja e Kuvendit takon nënkryetarin e Parlamentit të Bullgarisë, Pirinski Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe ish-Kryetari i Parlamentit të Bullgarisë, Georgi Pirinski

Pas takimit në Sofje, ditën e ratifikimit të protokollit të anëtarësimit në NATO, nga parlamenti bullgar, Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe ish-Kryetari i Parlamentit të Bullgarisë, Georgi Pirinski, ritakohen në Tiranë në një realitet të ri. Shqipëria tashmë është prej nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.133Z

Deklaratë e përbashkët e Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli dhe Kryetarit të Parlamentit të Polonisë, Bronislaw Komorowski.

  Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë,Jozefina Topalli dhe Kryetari i Parlamentit të Polonisë, Bronislaw Komorowski u shprehën për mediat se:   Kryetarja e Kuvendit,Jozefina Topalli Unë sot jam ndier e nderuar, si Kryetare e Kuvendit, që të pres në vizitë zyrtare Pres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Parlamentit spanjoll Martinez

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Zëvendëskryetari i parlamentit të Marokut

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.324Z

Konferencë për shtyp e Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli dhe Kryetarit të Parlamentit të Çekisë, Miroslav Vlcek.

Pas takimit, Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe Kryetari i Parlamentit të Çekisë, Miroslav Vlcek, dhanë një konferencë për shtyp. Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli: Sot, ne kishim një vizitë zyrtare të Kryetarit të Parlamentit të Çekisë, Zotit Miroslav Vlcek. Ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.771Z

Teksti i Gjuhës Shqipe: Jozefina Topalli, personalitet i shquar përkrah Nënë Terezës e Kadaresë

Jozefina Topalli, kryeparlamentarja shqiptare, është radhitur në Gjuhën Shqipe të klasës së katërt fillore si një personalitet i shquar, përkrah Nënë Terezës dhe Ismail Kadaresë. Në tekstin  e cituar , në faqen 24 të tij, poshtë okelios Shkruajmë (shkruajmë për emrat), krahas p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.383Z

NATO dhe dalldisja e zonjës Jozefina Topalli

Nga Bejdo MALOPse të jetë kaq e dalldisur dhe kaq entuziaste Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, zonja Jozefina Topalli për hyrjen e Shqipërisë në NATO. Kjo pyetje më ka rrahur si tokmak trurin  për tërë këto ditët e fundit. Nuk guxoj të hap dot televizorin sepse menjëherë në ekr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama