Rezultate te kerkimit per termin: +Parlamentit +Jozefina +Topalli

Total: 5429
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.430Z

Topalli hap dyet e Parlamentit për fëmijët

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka hapur dyert e parlamentit, t cilat sot ishin t mbushura me fmij pr festat e fundvitit. Mes muziks dhe dhuratave t shprndara, fmijt recituan dhe gzuan kt moment t veant. Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli i uroi fmijt dhe falnderoi prindrit pr punn q bjn d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.660Z

Jozefina Topalli votohet serish ne krye te Kuvendit

Jozefina Topalli eshte zgjedhur serish ne krye te Kuvendit te Shqiperise. Pothuajse te gjithe deputetet e pranishem ne salle kane votuar pro kandidatures se deputetes demokrate, e cila fiton keshtu nje mandat te dyte ne krye te Parlamentit. Ne salle nuk ishin te pranishem deputetet e Par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.483Z

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli takon nënkryetarin e Parlamentit të Hungarisë

06-06-2013 / Gazeta 55 Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli priti në takim nënkryetarin e Parlamentit të Hungarisë, János Latorcai, ndërsa pati një darkë pune me kryetarin e grupit të miqësisë në Senatin Francez Michel Berson dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.201Z

Topalli takon krerët e Parlamentit belg

 Prej dy ditësh, Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli është shkëputur nga zona e përmbytur e Shkodrës. Në Bruksel, ajo u takua me kryetarin e Dhomës së Përfaqësuesve, Patrick Deëael dhe kryetarin e Senatit të Mbretërisë së Belgjikës, Armand De Decker. Belgjika është vendi q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.402Z

Jozefina Topalli në sytë e një ish studenteje

Share Nga Brunilda Dibra Si një ish studente e Fakultetit te Drejtësisë në Universitetin Luigj Gurakuqi te Shkodres, kam qene pjese e auditorëve ku zonja Jozefina Topalli jepte Te Drejtën Publike. Prezantimi i pare me Profesoreshe Topallin, qe ne atë kohe ishte N/Kryet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.060Z

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, merr konfirmimin zyrtar nga Londra

“Më 10 dhjetor Mbretëresha Elisabeta e Dytë, firmos Anëtarësimin e Shqipërisë në NATO” Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, e cila prej disa ditësh po zhvillon një vizitë zyrtare në Londër, ka marrë konfirmimin nga institucionet e Mbretërisë së Bashkuar se, më 10 dhjetor Mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Parlamentit zvicerian

// Please insert content... Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(documen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama