Rezultate te kerkimit per termin: +Parlamentit +Jozefina +Topalli

Total: 5429
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.690Z

Topalli: Unë nuk jap e heq mandate, Rama kërkon "gjethe fiku"

TIRANE- Kryeparlamentarja Jozefina Topalli nëpërmjet një konference për shtyp reagon pas deklaratave të kreut të PS-së Edi Rama se në sirtarin e zyrës së saj rri ifshehur mandate i pasuesit të Rudina Seserit. Për të Rudina Seseri është ndër të vetmet ish-deputete që kanë përcmua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.607Z

Topalli: Letra e PS në KE, vepër e Edi Ramës

TIRANE- Kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli akuzon Partisë Socialiste se nëpërmjet letrës së dërguar KE-së për heqjen e kredencialeve të delegacionit shqiptar në Asamblenë Parlamentar de facto kërkoi përjashtimin e Shqipërisë nga ky organizëm europian.Në një prononcim për med

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.609Z

Topalli: Letra e PS në KiE, vepër e Edi Ramës

TIRANE- Kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli akuzon Partisë Socialiste se nëpërmjet letrës së dërguar KE-së për heqjen e kredencialeve të delegacionit shqiptar në Asamblenë Parlamentar de facto kërkoi përjashtimin e Shqipërisë nga ky organizëm europian.Në një prononcim për med

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.205Z

Topalli siguron eurodeputetët: Do mbështesim draftin e OSBE/ODIHR

TIRANE - Delegacioni i Parlamentit Europian, që ndodhet në Tiranë në kuadër të takimit të radhës BE-Shqipëri, zhvilloi një takim me kryetaren e Kuvendit Jozefina Topalli. Kryetari i idelegacionit, Eduard Kukan përshëndeti konsensusin mes pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.101Z

Topalli lobon ne Moske per gazsjellesin Soouth Stream

Rusi Kreu i Kuvendit pritet nga kreu i Dhomes se Ulet te Parlamentit Grizllov Vizita e pare e nje zyrtari te larte ne Rusi pritet te finalizohet se shpejti edhe me bashkepunime konkrete ne fushen e energjise dhe turizmit. Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli theksoi gjate takimit me kreun e Dumes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.272Z

Ratifikimi për NATO-n, Topalli falënderon Hungarinë

Hungaria është vendi i parë që ratifikoi Protokollin e Anëtarësimit në NATO të Shqipërisë dhe për këtë, kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, udhëtoi drejt Budapestit për të falënderuar homologen e saj, Szili. Topalli e ftuar nga kryeparlamentarja Katalin Szili, zhvilloi një vizi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.422Z

Komisioni hetimor per Kuvendin merr 117 vota. Topalli I kam mundur 2 me 0

Rusmali abstenon Fatos Hoxha voton kunder. Berisha voton pro Diten e hene fillon pune komisioni hetimor parlamentar per veprimtarine e Kuvendit. Parlamenti ka miratuar dje me 117 vota pro 1 kunder dhe 4 abstenim ngritjen e komisionit qe do te hetoje veprimtarine e Kuvendit per periudhen shtator 2005

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama