Rezultate te kerkimit per termin: +Parlamentit +Jozefina +Topalli

Total: 5429
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.483Z

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli takon nënkryetarin e Parlamentit të Hungarisë

06-06-2013 / Gazeta 55 Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli priti në takim nënkryetarin e Parlamentit të Hungarisë, János Latorcai, ndërsa pati një darkë pune me kryetarin e grupit të miqësisë në Senatin Francez Michel Berson dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.201Z

Topalli takon krerët e Parlamentit belg

 Prej dy ditësh, Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli është shkëputur nga zona e përmbytur e Shkodrës. Në Bruksel, ajo u takua me kryetarin e Dhomës së Përfaqësuesve, Patrick Deëael dhe kryetarin e Senatit të Mbretërisë së Belgjikës, Armand De Decker. Belgjika është vendi q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.402Z

Jozefina Topalli në sytë e një ish studenteje

Share Nga Brunilda Dibra Si një ish studente e Fakultetit te Drejtësisë në Universitetin Luigj Gurakuqi te Shkodres, kam qene pjese e auditorëve ku zonja Jozefina Topalli jepte Te Drejtën Publike. Prezantimi i pare me Profesoreshe Topallin, qe ne atë kohe ishte N/Kryet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.060Z

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, merr konfirmimin zyrtar nga Londra

“Më 10 dhjetor Mbretëresha Elisabeta e Dytë, firmos Anëtarësimin e Shqipërisë në NATO” Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, e cila prej disa ditësh po zhvillon një vizitë zyrtare në Londër, ka marrë konfirmimin nga institucionet e Mbretërisë së Bashkuar se, më 10 dhjetor Mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Parlamentit zvicerian

// Please insert content... Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(documen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.222Z

Kryetarja e Kuvendit takon nënkryetarin e Parlamentit të Bullgarisë, Pirinski Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe ish-Kryetari i Parlamentit të Bullgarisë, Georgi Pirinski

Pas takimit në Sofje, ditën e ratifikimit të protokollit të anëtarësimit në NATO, nga parlamenti bullgar, Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe ish-Kryetari i Parlamentit të Bullgarisë, Georgi Pirinski, ritakohen në Tiranë në një realitet të ri. Shqipëria tashmë është prej nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.133Z

Deklaratë e përbashkët e Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli dhe Kryetarit të Parlamentit të Polonisë, Bronislaw Komorowski.

  Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë,Jozefina Topalli dhe Kryetari i Parlamentit të Polonisë, Bronislaw Komorowski u shprehën për mediat se:   Kryetarja e Kuvendit,Jozefina Topalli Unë sot jam ndier e nderuar, si Kryetare e Kuvendit, që të pres në vizitë zyrtare Pres

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama