Rezultate te kerkimit per termin: +Partise +Socialiste

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.919Z

23-vjetori i Partise Socialiste

Partia me e madhe e mazhorances Partia Socialiste feston sot 23-vjetorin e krijimit Ceremonia do te zhvillohet ne lulishten e Muzeut Kombetar ne oren 1930 Ne kete pervjetor qe e gjen Partine Socialiste ne pushtet jane ftuar jo vetem anetare te partise dhe aleatet por edhe diplomate artiste perfaqesu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.556Z

Mblidhet grupi i Partise Socialiste

E enjte 26 Prill 2012 1940   SELIA E PARTISE SOCIALISTEQe prej ores 17.45 ne seline e Partise Socialiste eshte mbledhur grupi parlamentar i cili po vijon diskutimet me dyer te mbyllura vetem pak ore pas perfundimit te takimit te kreut te PS Edi Rama me ish-kryeministrin Fatos Nano tashme i vete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.641Z

Tirane Kolegji Zgjedhor rrezon ankesen e Partise Socialiste

Ne Tirane Kolegji Zgjedhor pushoi ceshtjen mbi ankesen e Partise Socialiste per zgjedhjet lokale te 8 majit per Bashkine e Tiranes duke lene ne fuqi vendimin e KQZ-se qe nxjerr kandidatin Lulezim Basha fitues te gares per Bashkine e Tiranes. Sipas vendimit te marre nga KQZ-ja me 23 maj kandidati i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.411Z

KQZ bllokon dy spotet e Partise Socialiste

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Tirane 15 prill 2011 NOA- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marre nje vendim per nderprerjen e dy spoteve televizive te fushates se 8 majit. Kane qene dy spotet e Partise Socialiste kunder kandidatit te maxhorances Lulzim Basha mesazhet qe jane nderprere dhe nuk do te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.539Z

Lezhe, digjet billbordi i Partise Socialiste

Mbremjen e djeshme eshte djegur qellimisht nje nga billborderat e medhenj te vendosur nga Partia Socialiste ne qytetin e Lezhes ne kuader te fushates elektorale. Sipas drejtorise se policise se Lezhes ngjarja ka ndodhur rreth ores 22.40 dhe menjehere ne vendngjarje kane shkuar sherbimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.456Z

Asambleja Kombetare e Partise Socialiste ja emrat fitues

Transmetuar me 23042016 - 1918 Kreu i Partise Socialiste Edi Rama njeheresh edhe kryeminister e ka cilesuar dite te shenuar procesin e zgjedhjeve per  Asamblese se re Kombetare per Sekretarin e Pergjithshem Kryesine e re si edhe S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.109Z

Rama shkrin strukturat e Partise Socialiste ne Lezhe

Transmetuar me 10092015 - 1200 Foto arkiv PUBLICITET Lezhe 10 shtator 2015 NOAal- Kryeministri Edi Rama shkrin te gjitha strukturat e Partise Socialiste ne Lezhebr br Pas vizites se djeshme ne Lezhe kryesocialisti ka vendosur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama