Rezultate te kerkimit per termin: +Partise +Socialiste

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.411Z

KQZ bllokon dy spotet e Partise Socialiste

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Tirane 15 prill 2011 NOA- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marre nje vendim per nderprerjen e dy spoteve televizive te fushates se 8 majit. Kane qene dy spotet e Partise Socialiste kunder kandidatit te maxhorances Lulzim Basha mesazhet qe jane nderprere dhe nuk do te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.539Z

Lezhe, digjet billbordi i Partise Socialiste

Mbremjen e djeshme eshte djegur qellimisht nje nga billborderat e medhenj te vendosur nga Partia Socialiste ne qytetin e Lezhes ne kuader te fushates elektorale. Sipas drejtorise se policise se Lezhes ngjarja ka ndodhur rreth ores 22.40 dhe menjehere ne vendngjarje kane shkuar sherbimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.456Z

Asambleja Kombetare e Partise Socialiste ja emrat fitues

Transmetuar me 23042016 - 1918 Kreu i Partise Socialiste Edi Rama njeheresh edhe kryeminister e ka cilesuar dite te shenuar procesin e zgjedhjeve per  Asamblese se re Kombetare per Sekretarin e Pergjithshem Kryesine e re si edhe S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.109Z

Rama shkrin strukturat e Partise Socialiste ne Lezhe

Transmetuar me 10092015 - 1200 Foto arkiv PUBLICITET Lezhe 10 shtator 2015 NOAal- Kryeministri Edi Rama shkrin te gjitha strukturat e Partise Socialiste ne Lezhebr br Pas vizites se djeshme ne Lezhe kryesocialisti ka vendosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.720Z

Durres plagoset me thike anetari i shtabit te Partise Socialiste

Nje tjeter incident eshte shenuar mbreme rreth ores 2330 ne qytetin e Durresit. Sipas te dhenave Ervin Muca 34 vjec eshte plagosur me thike nga persona te paidentifikuar ne lagjen nr 1 te qytetit ne nje nga zyrat elektorale te Partise Socialiste. Muca eshte anetar i shtabit elektoral te Partis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.822Z

Nis mbledhja e grupit te Partise Socialiste

Nis mbledhja e radhes e grupit parlamentar te Partise Socialiste. Ne mbledhjen e sotme grupi kuvendor socialist do te diskutoje ne lidhje me pjesemarrjen ne seancen e kuvendore te se enjtes dhe cfare qendrimi do te mbaje opozita ne lidhje me votimin e ligjeve te cilat jane ne rend dite. Nderkohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.858Z

Ksamil, diference e thelle e Partise Socialiste

Te dhenat be fundit nga Ksamili flasin nse Partia Socialiste rifiton terren pas 6 vitesh ndaj Partise Demokratike. Korrespodenti i Top Channel ne kete zone, Artur Bibe njofton se kur kane mbetur edhe 21 kuti per t’u numeruar, PS ka 1123 vota, ndersa PD 822 vota. Forca e trete elekt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama