Rezultate te kerkimit per termin: +Partise +Socialiste

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.720Z

Durres plagoset me thike anetari i shtabit te Partise Socialiste

Nje tjeter incident eshte shenuar mbreme rreth ores 2330 ne qytetin e Durresit. Sipas te dhenave Ervin Muca 34 vjec eshte plagosur me thike nga persona te paidentifikuar ne lagjen nr 1 te qytetit ne nje nga zyrat elektorale te Partise Socialiste. Muca eshte anetar i shtabit elektoral te Partis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.822Z

Nis mbledhja e grupit te Partise Socialiste

Nis mbledhja e radhes e grupit parlamentar te Partise Socialiste. Ne mbledhjen e sotme grupi kuvendor socialist do te diskutoje ne lidhje me pjesemarrjen ne seancen e kuvendore te se enjtes dhe cfare qendrimi do te mbaje opozita ne lidhje me votimin e ligjeve te cilat jane ne rend dite. Nderkohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.858Z

Ksamil, diference e thelle e Partise Socialiste

Te dhenat be fundit nga Ksamili flasin nse Partia Socialiste rifiton terren pas 6 vitesh ndaj Partise Demokratike. Korrespodenti i Top Channel ne kete zone, Artur Bibe njofton se kur kane mbetur edhe 21 kuti per t’u numeruar, PS ka 1123 vota, ndersa PD 822 vota. Forca e trete elekt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.716Z

Merr "jete" statuti i Partise Socialiste, nis zbatimi ne baze Denis Dedej

Statuti i Partise Socialiste tashme eshte gati per t'u implementuar ne strukturat e partise. Dokumenti themeltar i selise roze, ka filluar shperndarjen e tij ne te gjitha nivelet e strukturave. Ne mbledhjen e fundit te grupit Parlamentar Socialist, deputetet socialiste u pajisen me statutin e ri, ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.697Z

Programi i Partise Socialiste

"Baza e programit qeverisës". Kështu e ka cilësuar kreu opozitës Edi Rama, në një intervistë për Top Channel, programin e Partisë Socialiste të publikuar të enjte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.630Z

Kryesia e Partise Socialiste misteri zgjidhet te premten

Forumet Anetaret e rinj do te votohen ne mbledhjen e asamblese qe do te mbahet neser Kryesia e re e Partise Socialiste pritet te behet e njohur per publikun kete te premte. Sipas burimeve nga sekretariati i selise roze eshte vendosur data 2 dhjetor pra neser koha kur Asambleja e re Kombetare do te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.347Z

KQZ hedh poshte kerkesat e Partise Socialiste

Ne Shqiperi Komisioni Qendror i Zgjedhjeve hodhi sot poshte ankimin e Partise Socialiste e cila kundershtonte shpalljen e rezultatit per bashkine e Tiranes me fitues kandidatin demokrat LuLezim Basha si dhe kerkonte pavlefshmerine e zgjedhjeve ne 284 qendra votimi ne te cilat sipas saj jane verejtur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama