Rezultate te kerkimit per termin: +Partizanin

Total: 2771
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.200Z

Lushnja shkatërron Partizanin

Skuadra e Lushnjës ka shkatërruar 4-0 në Roza Haxhiu, Partizanin, falë një loje mjaft të mirë të Alban Byzhytit që ishte protagonisti i triumfit me dy gola persona. Në minutën e 10, Byzhyti i gjendur në vendin e duhur kaloi vendasit në avantazh. Kryeqytetasit përdorin kund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.988Z

Lironi Ballistin, arrestoni partizanin!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Eshte thjesht nje ndeshje futbolli, argëtim qe nuk ka nevoje per nacionalizma demode dhe patetizem. Luajne dy kombe evropiane kunder njeri-tjetrit pa tanke, pa kunderajrore, pa raketa, pa ushtri por vetem me nje top te rrumbul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.405Z

Penalltia shpëton Partizanin nga disfata

Penalltia e realizuar nga Paulin Dhëmbi në minutën e fundit të takimit, dhe që fiksoi rezultatin e barabartë 2-2, shpëtoi Partizanin nga një humbje e turpshme me Kastriotin në Krujë. Skuadra e teknikut Petrit Haxhiaj dëshmoi edhe njëherë se në fushën e saj është e pathyeshme, teks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.224Z

Laçi: Partizanin duan ta shkatërrojnë

Partizanin duan ta shkaterrojne. Keshtu eshte shprehur administratori i pergjithshem i skuadres se kuq, Paro Laçi ne studion e emisionit “Skaner kampionat”. Reagimi i ashper i Laçit ka ardhur pas humbjes se fundit te skuadres se tij ne fushen e Lushnjes, por sipas tij ky ishte fundi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.404Z

Osmani “djeg” Partizanin në “Qemal Stafa”

Elbasani befasoi Partizanin në shtëpinë e tij, duke e mposhtur në "Qemal Stafa" me rezultatin 1-0, por të mjaftueshëm për t'u barazuar me pikë formacionin e Bajkos, nga 13. Mjaftoi goli i shënuar lojtari i Kombëtares, Tefik Osmani në të 82', që të kuqtë të kuptonin se po shpërdorve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.490Z

Luçiano Moxhi firmos me Partizanin?

Luçiano Moxhi mund të jetë dënuar për të mos u marrë më me futbollin, pas Calciopoli në Itali, por këshillat e tij janë të vlefshme për shumë presidentë e drejtues klubesh në të gjithë Europën. Ish-drejtori legjendar i Juventusit, ka mbërritur për një vizitë në Shqipëri, me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.893Z

Shkëndija sulmon Partizanin

Nga Express më 06 korrik 2011 në ora 12:12 Kampioni shqiptar i Maqedonisë, Shkëndija ka paralajmëruar se do të kërkojë fitore midis Serbisë ndaj Partizanit të Beogradit, në ndeshjen e parë (me 12-13 korrik), e cila do të luhet në kuadër të rrethit të dytë të kualifikimeve për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama