Rezultate te kerkimit per termin: +Partizanin

Total: 2771
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.758Z

Trajneri i Lushnjes Bano vlereson fitoren me Partizanin

E fortë me të fortët, sidomos në fushën e vet. E tillë është Lushnja që theu edhe Partizanin me rezultatin 2-0 këtë javë të Superligës. Trajneri Artan Bano flet se skuadra e tij luajti ndryshe nga e kaluara. Hasan Lika  Part

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.911Z

Beshiktashi mund Partizanin e Beogradit 4-0

brbrPoker golash ne Beograd ku vendasit e Partizanit jane mundur nga Besiktsi me rezultatin 4 me 0 Ndeshja e transmetuar direkt ne ekranin e Vizion Plus ka dhuruar shume gola dhe emocione Sipari i golave u hap ne minuten e 18 ku Kavlak befasoi portierin serb me nje predhe nga jashte zone duke shenua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.259Z

Zhunior sot stërvitja e parë me Partizanin

Agripino Serafin da Silva Zhunior, sulmues i njohur brazilian është rikthyer sërish te Partizani, pas mungesës në edicionin 2005-2006. I ardhur në Shqipëri fillimisht më 22 shtator 2004, për tu aktivizuar në rradhët e Partizanit për sezonin 2004-2005, pas dështimit të testit me ekipin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.502Z

  Bakalli e Gjondeda, sot stërvitje me Partizanin

Engert Bakalli (ish-Elbasani) dhe Gentian Gjondeda (ish-Teuta) do të bashkohen sot me Partizanin, për të kryer stërvitjen e parë nën urdhrat e trajnerit Shpëtim Duro. Edhe Rahman Hallaci u rikhye në stërvitje, madje u aktivizua në ndeshjen miqësore kundër Adës të humbur 1-3. Për P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.313Z

Sukaj firmos per Partizanin

0 brbr SSSAbrASS brbrXhevahir Sukaj eshte sulmuesi me i ri i Partizanit Shkodrani 27 8211 vjecar eshte prezantuar mesditen e se martes si nje perforcim i rendesishem per ekipin kryeqytetas per sezonin 2015-2016 Sukaj rikthehet ne Superlige pas disa vitesh te Sepahan ku u shpall dy here kampion i Ir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.071Z

Skënderbeu fiton dhe pret Partizanin

Korçarët rikthehen në krye me pikë të barabarta me të kuqtë. Vllaznia humb, Tërbuni ndalon Laçin ERION ABULE Një javë pas humbjes me Partizanin në Qemal Stafa, Skënderbeu është rikthyer te fitorja, duke mundur Flamurtarin 2-0. Ka mjaftuar një gol i Salihit me 11-metërsh dhe një i O

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.494Z

ZYRTARE/ Luçiano Moxhi firmos me Partizanin

Luçiano Moxhi mund të jetë dënuar për të mos u marrë më me futbollin, pas Calciopoli në Itali, por këshillat e tij janë të vlefshme për shumë presidentë e drejtues klubesh në të gjithë Europën. Ish-drejtori legjendar i Juventusit, ka mbërritur për një vizitë në Shqipëri, me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama