Rezultate te kerkimit per termin: +Partizanin

Total: 2771
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.259Z

Besa fiton 5-0 me Egnatian, buzëqesh Lika

Besa regjistroi fitoren më të thellë në Grupin A, kur formacioni i kavajas i Hasan Likës ka mposhtur 5-0 fqinjët e Rrogozhinës, Egnatian që aktivizohet në kategorinë e dytë. Kjo ishte ndeshja e 5-të për të dy ekipet, ku Besa ka tani 3 fitore, 2 barazime duke shënuar 14 gola në portë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.691Z

Besmir Arifaj në fokusin e Partizanit

(ALBANIA SPORT) – Partizani është në tratativa për të siguruar shërbimet e Besmir Arifajt, i cili në pjesën e parë te sezonit ishte pjesë e Flamurtarit, por që është larguar përfundimisht nga vlonjatët. 23-vjeçari Arifaj ka luajtur me pare dhe me Kastriotin e Partizanin. Partiza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.129Z

Komisioni i Disiplinës: Vllaznia kualifikohet për në gjysëm finale

Komisioni i Disiplinës merr vendimin për Kupën gjysëm finale të Shqipërisë. Vllaznia fiton ndeshjen në tavolinë ndaj Dinamos me rezultatin 0-2 dhe skuadra e Vllanzisë kualifikohet për në gjysëm finale. Vendimi i Komisionit të Disiplinës vjen pasi skuadra e Dinamos aktivizoi sulmuesin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.270Z

Beograd, pranga vrasesit te tifozit francez

Policia e Beogradit ka arrestuar sot nje tjeter person te dyshuar si nje nga agresoret qe rrahen per vdekje nje tifoz francez. Shtetasi francez Bris Taton ishte tifoz i klubit te Tuluzit dhe vdiq me 29 shtator pasi u sulmua nga nje grup huliganesh serbe para ndeshjes me Partizanin e Beog

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.219Z

Zeka Ramadani largohet nga Besa

Zekerija Ramadani i ka thene lamtumire ekipit te Beses, tre jave para perfundimit te kampionatit. Kjo per shkak te nje kartoni te verdhe qe ka marre ne ndeshjen derbi me Partizanin dhe gjashte kartone te verdhe nuk do te kete te drejte te luaje ne dy ndeshjet e fundit. Shqiptari nga Maqedonia perfun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.219Z

Alimehmeti: “Po zhgënjejmë në fushën tonë”

Trajneri i Elbasanit, Krenar Alimehmeti mbeti i zhgënyer nga barazimi i tretë radhazi i skuadrës së tij, pavarësisht se e konsideroi rezultatin të drejtë. "Ishte një barazim që i përgjigjet nivelit të lojës. Kemi vazhduar dhe sot të zhgënjemë në fushën tonë, duke barazuar", - tha t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama