Rezultate te kerkimit per termin: +Partizanin

Total: 2771
  • 2020-09-15T14:05:40.394Z

FSHF legalizon sot Partizanin qe vlen

Sot para vendimit perfundimtar mbledhje koke me koke ne federate me Xhanin e Lacin Partizani i Albert Xhanit apo Partizani i Paro Lacit Dilema duhet te marre fund patjeter sot. FSHF nuk ka ndermend me te prese pasi ajo qe nuk pret eshte koha. Sot fillon sezoni i ri 2010-2011 i Kategorise se Pare nde

• 2020-09-15T14:09:56.772Z

Hallaci Perballja me Partizanin nje ndeshje zemre

Barazimi me Lacin ka ndalur ritmin e Kukesit qe vinte nga dy fitore radhazi 90 minuteshi ndaj kurbinasve ashtu si edhe pritej rezultoi i veshtire pasi bardhezinjte jane nje skuader me pretendimebr br Kapiteni i Kukesit Rrahman Hallaci analizon rezultatin e arritur dhe nuk ben drame per piken e

• 2020-09-15T14:10:15.376Z

FOTOT/ Tifozët e Tiranës e ekzagjerojnë, arkivol për Partizanin

Derbi i kryeqytetit Partizani-Tirana ka qenë një spektakël i vërtetë dje, si në tribuna, ashtu edhe në fushën e lojës. Pavarësisht numrit record të tifozëve, gjithçka ka shkuar mirë, pa skena dhune. Megjithatë, tifozët e Tiranës e kanë ekzagjeruar me simbolikat e tyre. Ata janë

• 2020-09-15T14:09:03.758Z

Trajneri i Lushnjes Bano vlereson fitoren me Partizanin

E fortë me të fortët, sidomos në fushën e vet. E tillë është Lushnja që theu edhe Partizanin me rezultatin 2-0 këtë javë të Superligës. Trajneri Artan Bano flet se skuadra e tij luajti ndryshe nga e kaluara. Hasan Lika  Part

• 2020-09-15T14:10:02.911Z

Beshiktashi mund Partizanin e Beogradit 4-0

brbrPoker golash ne Beograd ku vendasit e Partizanit jane mundur nga Besiktsi me rezultatin 4 me 0 Ndeshja e transmetuar direkt ne ekranin e Vizion Plus ka dhuruar shume gola dhe emocione Sipari i golave u hap ne minuten e 18 ku Kavlak befasoi portierin serb me nje predhe nga jashte zone duke shenua

• 2020-09-15T14:02:42.259Z

Zhunior sot stërvitja e parë me Partizanin

Agripino Serafin da Silva Zhunior, sulmues i njohur brazilian është rikthyer sërish te Partizani, pas mungesës në edicionin 2005-2006. I ardhur në Shqipëri fillimisht më 22 shtator 2004, për tu aktivizuar në rradhët e Partizanit për sezonin 2004-2005, pas dështimit të testit me ekipin

• 2020-09-15T14:03:13.502Z

Bakalli e Gjondeda, sot stërvitje me Partizanin

Engert Bakalli (ish-Elbasani) dhe Gentian Gjondeda (ish-Teuta) do të bashkohen sot me Partizanin, për të kryer stërvitjen e parë nën urdhrat e trajnerit Shpëtim Duro. Edhe Rahman Hallaci u rikhye në stërvitje, madje u aktivizua në ndeshjen miqësore kundër Adës të humbur 1-3. Për P