Rezultate te kerkimit per termin: +Pas

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.214Z

Biseda pas darkes

29/01/10 22:43 Pas ushqimit djemte dalin ne ballkon. Vajzat qendrojne ne kuzhine dhe lajne enet. Me pas te tjegjithe ulen ne kolltuke dhe nisin te bisedojne. Ndersa te tjeret flasin Bertina pas larjes se eneve po ben kafe. Duke shijuar veren banoret flasin per gjera te zakonshme. Ndersa Valen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.441Z

Johannson pas Timberlake

Nga Express më 12 janar 2011 në ora 17:18 Scarlett Johansson është duke kërkuar prehje tek Justin Timberlake pas prishjes së martesës së tyre. Aktorja e filmit “Iron Man 2” – dhe pas ndarjes nga burri i saj Ryan Reynolds — është kthyer tek Timberlake, i cili për m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.317Z

Thashetheme pas debatit

14/03/10 20:40 Seldi, Domenika, Olta dhe Ada dalin jashtë të bisedojnë për debatin që ndodhi brenda. Ata thonë se edhe pas bisedës dhe debatit nuk arritën të kuptonin qëndrimin e Edit dhe nuk u bindën nëse Eduardi i ka tradhëtuar apo jo. Më pas ata diskutojnë për debatin ku fl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.678Z

Ironia e Blushit: Pas kanabisit të flasë Rama, pas armëve Berisha, pas parave të flasë dhe Meta

Ish-deputeti socialist nuk mund të qëndronte në heshtje pas batutave të kryeministrit Edi Rama për opozitën dhe për të larguarit nga PS. Kështu, në përgjigje të ironisë që ka bërë kryeministri Rama, se nuk pyet për portale, shigjeta, libra e shtiza, duke replikuar pas akuzave t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.730Z

Wolfsburg, pas McClarenit

Sipas të përditshmes angleze Daily Mail, Wolfsburg ka paraqitur ofertë për ish selektorin e Anglisë, Steve McClaren. Pas refuzimit nga francezi Gerard Houllier, Wolfsburg kërkon trajner për sezonin e ardhshëm dhe tani është i interesuar për McClarenin, i cili drejtoi Twenten drejt titul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.220Z

PAS GJYSMËSHEKULLI

ALEKSANDËR BOJAXHI U njoha me Bjeshkët e Namuna (Alpet Shqiptare) mbi 50 vjet ma parë. Ishte sporti i alpinizmit ai që më futi në ato male ku natyra ka qëndisur bukuri mbresëlënëse. Nato fillime dhe më pas, kur prishej moti, banorët i ftonin alpinistët në shtëpitë e tyre ngase tendat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.595Z

Marseille pas Kewell

Pas dështimit për ta transferuar mesfushorin e krahut të Interit, brazilianin Amantino Mancini, Olympique Marseille është në kërkim të një futbollisti tjetër, për ta mbushur pozitën e mesfushorit të djathtë, në të cilën çalon klubi francez. Për këtë, udhëheqësit e nënkampio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama