Rezultate te kerkimit per termin: +Pas

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.726Z

Belgjike, polemika pas perlasjes se trenave

Pas perplasjes tragjike dje ne nje hekurudhe kane shperthyer polemikat ne Belgjike, nderkohe qe nen rrenojat vazhdon ende kerkimi per trupa. “Nga dita e djeshme ka ende shume persona qe i mungojne apelit. Bilanci i viktimave mund te vazhdoje te rritet”, ka deklaruar zedhenesja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.304Z

Pas medaljes, Pellegrini ne Los Angeles

Cfare me ka mesuar noti? Te rritem, te kem disipline, sukses, deshtim, ndjenje pergjegjesie. Keshtu deklaron notarja italiane, kampione e botes ne 400 metra stil i lire, Federica Pellegrini. Pas boterorit te Romes, ku mori medaljen e arte dhe beri historine e notit italian, Pellegrini do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.219Z

Rama Dita dhe nata pas statusit

brbrKryeministri Edi Rama i ka marre me sportivitet akuzat e Berishes nje dite pas marrjes se statusit kandidat per anetaresimin ne BEbrbr brbrNe nje kohe kur ish-kryeministri Sali Berisha po mbante konference shtypi me gazetaret ne seline e Partise Demokratiken ministrja e Integrimit Klajdo Gjosha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.062Z

Rihapet pas 8 ditësh aeroporti i Bangokut

Bangok - I është dhënë fund edhe bllokimit të mëse 100 mijë turistëve të mbetur në Bangok, të cilin ishin detyruar të qëndronin atje pas mbylljes së aeroportit në kryeqytetin e Tailandës. Pas tetë ditësh ndërprerjeje fluturimesh,aeroporti i është kthyer normalitetit. Sipas zëd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.593Z

Thaci: Pas GJND-se, njohje te reja

Kryeministri i Kosoves, Hashim Thaci ka deklaruar se Kosova eshte paraqitur me dinjitet ne Gjykaten Nderkombetare te Drejtesise dhe se pas vendimit te saj numri i njohjeve te pavaresise do te rritet. Duke folur ne mbledhjen e qeverise, Thaci ka falenderuar autoritetet e Republikes afrik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.937Z

Vetëvritet 34-vjeçarja pas dhunës

 LUSHNJE/ MAJLINDA RAMAVret veten pasi kunati e akuzonte për tradhti ndaj të shoqit. Një 34-vjeçare nga fshati Çermë-Sektor i Lushnjës, Miranda Isaku, ndërroi jetë, pak orë pasi gëlltiti një grup medikamentesh. Policia e Lushnjës arrestoi kunatin e saj 49-vjeçar,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.686Z

KiE shtyn raportin pas Presidentit

Raporterët e KiE dje në konferencë për shtyp Këshilli i Europës konstaton përmirësim të klimës politike: Palët na siguruan se do vazhdojnë kështu. Raporterët: Zgjedhja sipas Kushtetutës, të mos bëhet burim konflikti. Raporterët e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Europës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama