Rezultate te kerkimit per termin: +Pas

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.737Z

Pas thyerjes

Nga Magdalena Ramohito   Njeriu moral nuk ekziston më afër botës së kuptueshme sesa botës fizike, sepse bota e kuptueshme nuk ekziston. Është e qartë se në jetë sa më i mirëkuptueshëm të jesh, aq më shumë dyshime do të krijosh në mjedisin fizik ku jeton, apo tek ai ku prete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.630Z

Pas ushqimit

09/02/10 16:26 Pasi mbarojne se ngreni banoret cohen nga tavolina. Seldi, Domenika dhe Kika dalin ne ballkon dhe pine cigare. Pas tyre edhe te tjeret dalin nje e nga nje ne ballkon. Bertina merret me ngritjen e tavolines dhe me pas shkon edhe ajo ne oborr. Ajo eshte ulur me Pamelen ne nje ken

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.561Z

Pas festes

08/02/10 23:35 Pasi hane, kendojne dhe kercejne banoret perfundojne festen e ditelindjes se Pameles. Ata cohen nga tavolina, shkojne te lajne duart duke u munduar te kursejne ujin dhe me pas shkojne te ulen te kolltuket. Ashtu sic bejne cdo nate banoret mblidhen te kolltuket dhe fillojne te b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.162Z

E fiksuar pas shopping ,divorcohen pas padisë së burrit

Fiksimi ndaj blerjeve në butike i ka kushtuar një gruaje martesën. Kjo i ka ndodhur një çifti në Romë, në rastin e të cilit gjykata vendosi në favor të burrit, i cili kishte akuzuar gruan e tij për blerje të tepruara. Gruaja kishte thënë se në tre vjet kishte dhënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.880Z

Lojrat pas drekes

Tre te burgosurit jane te uritur dhe fillojne te kerkojne ushqim. Pas nje kohe te gjate gjella e tyre me fasule eshte gati. Banoret u sherbejne dreken tre te denuarve dhe me pas ulen edhe vete per te ngrene. Te burgosurit pasi hane fillojne te ngacmojne me ironi banoret e tjere per ushqimin. Me pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.178Z

Bisedat pas dreke

22/02/10 17:39 Pasi hanë drekë, banorët nisin të bisedojnë me njëri-tjetrin për gjëra të ndryshme. Pas ushqimit dhe shakave në tavolinën e ngrënies banorët dalin jashtë. Erjoni dhe Bertina bisedojnë së bashku duke shkëmbyer herë pas here ndonjë puthje. Ata bëjnë shaka me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.732Z

Pas zgjedhjeve.

Nga Elidon Dodaj Një javë pas përfundimit të Zgjedhjeve Parlamentare për Kuvendin e Shqipërisë, qetësia i është rikthyer qyteteve tona. Flamujt, posterat, gjithnjë e më shumë po i largohen dekorit të qytetit i cili vijon të jetë nën ndikimin e punimeve dhe shtrimeve të rrugëve e r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama