Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrimi

Total: 4525
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.939Z

'Pastrimi' përkrah Feim Salihun

Bordi i Drejtorëve të Kompanisë "Pastrimi", Sindikata e Pavarur e Punëtorëve të Kompanisë "Pastrimi", dhe menaxherët e Njësive Operuese të Kompanisë Pastrimi, i kanë dhënë përkrahje shefit të tyre Feim Salihut, për të cilin Lëvizja Vetëvendosje është duke luftuar për ta nxjerr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.136Z

Shëndet: Pastrimi i fytyrës, tendencat e fundit

Kujdesi ndaj vetes nuk duhet të mungojë asnjëherë tek askush! Për tu njohur apo rinjohur me përfitimet që sjell pastrimi i lëkurës, Ndryshe po ju prezanton me tendencat më të fundit të trajtimit të saj Pastrimi i fytyrës është një trajtim që duhet të kryhet si nga femrat ashtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.356Z

Kompania “Pastrimi”: Na sulmoi Vetëvendosja (FOTO)

"Sindikata e Pavarur e punetorëve të Kompanisë "Pastrimi", njofton Opinion Publik se para pak qastesh protestuesit e Vetvendosjes, sulmuan fizikisht puntoret e Kompanisë "Pastrimi", në kryerjen e detyrave dhe punqëve të tyre", thuhet në komunikatëne tyre. "Asambleisti Yll Hoxha, i quaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.631Z

VV bllokon hyrjen e ndërmarrjes 'Pastrimi'

Asambleistë të Komunës së Prishtinës dhe aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, sërish kanë bllokuar dyert e ndërmarrjes "Pastrimi" për të mos lejuar hyrjen e drejtorit Feim Salihu. Kështu njoftoi një qytetar, i cili edhe ka dërguar fotografi në redaksi. Çështja 'Salihu' ka nisur t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.616Z

Nis pastrimi i shesheve nga kompania Pastrimi

Kryeqyteti i Prishtinës është shndërruar në një gjendje kaotike gjatë ditë së shtunë, pas protestës së organizuar nga opozita, me ç'rast një grupi i protestuesve filloi të hedh gurë, koktej molotovi dhe gjësende tjera në drejtim të Qeverisë dhe Policëve që ishin vendosur brend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.362Z

FOTO LAJM/ Kërkohet punonjës pastrimi megjuhë të huaj

Institucionet shqiptare ndonjëherë kanë kritere të çuditshme për punësimet. Kështu ndodh p.sh në Bashkinë e Tepelenës. Ajo kërkon një punonjës pastrimi që të dijë të përdorë kompjuterin dhe të dije një gjuhë të huaj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.874Z

Aksion pastrimi në rrugën e kishës së Ardenicës

Fier  Situata e rënduar e mjedisit për shkak të ndotjes nga mbetjet urbane, si në qendrat e banuara ashtu edhe në segmentet rrugore që të çojnë drejt destinacioneve turistike në Fier, ka bërë që këshilli i këtij qarku të ndërtojë një plan bashkëveprimi me të gjitha njësitë ve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama