Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrimi

Total: 4525
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.321Z

Me 4 shtator aksion pastrimi

brbrTe gjithe ftohen qe me fshese ne dore te dalin me 4 shtator te pastrojne qytetin e tyre Ndergjegjesim per te mbajtur ambientin paster Kryebashkiaku Erion Veliaj paralajmeroi aksionin e madh te heqjes se zhulit sic tha ai ne prag te nisjes se vitit te ri shkollor Ne takimin me administratoret e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.051Z

Nis pastrimi i Fushes se Maliqit

brbrKjo eshte pamja qe te ofron sot pjesa me e madhe fshatrave ne fushen e Maliqit Nga malet me mbeturina te krijuara nder vite shikon deri plehra organike te cilat banoret pasi i kane nxjerr nga kasollet e bagetive i kane hedhur vend e pa vend Situata e tille eshte kthyer ne nje shqetesim te madh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.939Z

Lufta për ndërmarrjen “Pastrimi” (Foto)

Gjashtë asamblistë të komunës së Prishtinës dhe rreth 100 aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, kanë bllokuar në mëngjesin e sotëm dyert e ndërmarrjes "Pastrimi" për të mos lejuar hyrjen e drejtorit Feim Salihu. Zgjidhja e cila nuk u bë në kuvendin komunal por as nga policia e Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.737Z

Durrës, nis pastrimi i mbeturinave në bregdet

Ndërmarrja e pastrimit të plazhit ka nisur punën për gjatë gjithë vijës bregdetare dhe brenda datës 20 maj pritet që plazhi i Durrësit do të jetë gati për të pritur pushuesit. Drejtori Alfred Dhuli tha se aktualisht grupet e punës janë përqëndruar në pastrimin e mbetjeve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.284Z

Pastrimi i qytetit, 7 firma ne gare

Planifikuar per muajin tetor, Bashkia e Tiranes ka nisur procedurat per tenderin e pastrimit te kryeqytetit. Kjo, ne menyre qe te sigurohet sa me shpejt pastrimi me i mire i mundshem, edhe pse jane kontraktuar 4 firma me procedura emergjente. Aktualisht mesohet Bashkia e Tiranes eshte ne fazen e shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.933Z

Gerdec, perfundon pastrimi i zones nga predhat

Gerdec, perfundon pastrimi i zones nga predhat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.699Z

Pastrimi, Veliaj: Kompanitë që nuk respektuan kontratën, nuk do punojnë më

Ka nisur aksioni i pastrimit vullnetar të Tiranës, dhe kryebashkiaku Erion Veliaj iu bashkua vullnetarëve në zonën e Bregut të Lumit. Ai tha se 2018 do të jetë viti më i pastër në historinë e kryeqytetit. Veliaj tha se do të ketë shtrirje të shërbimit të pastrimit në më shumë zon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama