Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrimi

Total: 4525
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.939Z

Lufta për ndërmarrjen “Pastrimi” (Foto)

Gjashtë asamblistë të komunës së Prishtinës dhe rreth 100 aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, kanë bllokuar në mëngjesin e sotëm dyert e ndërmarrjes "Pastrimi" për të mos lejuar hyrjen e drejtorit Feim Salihu. Zgjidhja e cila nuk u bë në kuvendin komunal por as nga policia e Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.737Z

Durrës, nis pastrimi i mbeturinave në bregdet

Ndërmarrja e pastrimit të plazhit ka nisur punën për gjatë gjithë vijës bregdetare dhe brenda datës 20 maj pritet që plazhi i Durrësit do të jetë gati për të pritur pushuesit. Drejtori Alfred Dhuli tha se aktualisht grupet e punës janë përqëndruar në pastrimin e mbetjeve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.284Z

Pastrimi i qytetit, 7 firma ne gare

Planifikuar per muajin tetor, Bashkia e Tiranes ka nisur procedurat per tenderin e pastrimit te kryeqytetit. Kjo, ne menyre qe te sigurohet sa me shpejt pastrimi me i mire i mundshem, edhe pse jane kontraktuar 4 firma me procedura emergjente. Aktualisht mesohet Bashkia e Tiranes eshte ne fazen e shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.933Z

Gerdec, perfundon pastrimi i zones nga predhat

Gerdec, perfundon pastrimi i zones nga predhat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.699Z

Pastrimi, Veliaj: Kompanitë që nuk respektuan kontratën, nuk do punojnë më

Ka nisur aksioni i pastrimit vullnetar të Tiranës, dhe kryebashkiaku Erion Veliaj iu bashkua vullnetarëve në zonën e Bregut të Lumit. Ai tha se 2018 do të jetë viti më i pastër në historinë e kryeqytetit. Veliaj tha se do të ketë shtrirje të shërbimit të pastrimit në më shumë zon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.398Z

Pastrimi profesional i dhëmbëve, armë kundër infarktit në zemër

Pastrimi vjetor i dhëmbëve mund ta zvogëloj rrezikun nga infarkti i zemrës për 24 për qind krahasuar me ata që i shmangen këtij trajtimi, kanë gjetur hulumtuesit nga Tajvani. Ata që pastrojnë dhe bëjnë lustrimin e dhëmbëve nga dentisti ose higjienisti dentar gjithashtu kanë rrezikshm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.106Z

Pastrimi, bllokohet autostrada Tiranë - Durrës

Pastrimi i kanaleve buz autostrads Tiran- Durrs shkaktoi dje nj trafik t rnduar automjetesh. N aksin Tiran - Durrs, segmenti nga Maminasi deri n Vor ka qen plotsisht i bllokuar. Automjetet me destinacion plazhin e Durrsit kan qndruar pr shum koh n radh, pasi n kt pjes t autostrad

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama