Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrimi

Total: 4525
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.356Z

Kompania “Pastrimi”: Na sulmoi Vetëvendosja (FOTO)

"Sindikata e Pavarur e punetorëve të Kompanisë "Pastrimi", njofton Opinion Publik se para pak qastesh protestuesit e Vetvendosjes, sulmuan fizikisht puntoret e Kompanisë "Pastrimi", në kryerjen e detyrave dhe punqëve të tyre", thuhet në komunikatëne tyre. "Asambleisti Yll Hoxha, i quaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.631Z

VV bllokon hyrjen e ndërmarrjes 'Pastrimi'

Asambleistë të Komunës së Prishtinës dhe aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, sërish kanë bllokuar dyert e ndërmarrjes "Pastrimi" për të mos lejuar hyrjen e drejtorit Feim Salihu. Kështu njoftoi një qytetar, i cili edhe ka dërguar fotografi në redaksi. Çështja 'Salihu' ka nisur t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.616Z

Nis pastrimi i shesheve nga kompania Pastrimi

Kryeqyteti i Prishtinës është shndërruar në një gjendje kaotike gjatë ditë së shtunë, pas protestës së organizuar nga opozita, me ç'rast një grupi i protestuesve filloi të hedh gurë, koktej molotovi dhe gjësende tjera në drejtim të Qeverisë dhe Policëve që ishin vendosur brend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.362Z

FOTO LAJM/ Kërkohet punonjës pastrimi megjuhë të huaj

Institucionet shqiptare ndonjëherë kanë kritere të çuditshme për punësimet. Kështu ndodh p.sh në Bashkinë e Tepelenës. Ajo kërkon një punonjës pastrimi që të dijë të përdorë kompjuterin dhe të dije një gjuhë të huaj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.874Z

Aksion pastrimi në rrugën e kishës së Ardenicës

Fier  Situata e rënduar e mjedisit për shkak të ndotjes nga mbetjet urbane, si në qendrat e banuara ashtu edhe në segmentet rrugore që të çojnë drejt destinacioneve turistike në Fier, ka bërë që këshilli i këtij qarku të ndërtojë një plan bashkëveprimi me të gjitha njësitë ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.899Z

Kukes nis pastrimi i liqenit

Nje dite pas shpalljes se emergjences dhe krijimit nga prefekti i qarkut te Kukesit te grupit te posacem per pastrimin e liqenit te Fierzes sot kane dale ne terren 6 grupe pune me eksperte te fushave te ndryshme Pas percaktimit te vatrave kryesore te papastertive te krijuara ne liqen si pasoje e mbe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.287Z

Nis pastrimi i Liqenit te Fierzes

brbrNis pastrimi i brigjeve te Liqenit te Firezes Ndotja e jashtezakonshme dhe renia e nivelit te ujit ka bere qe ky aksion te nise kete gusht fillimisht per nje gjatesi ujore rreth 40 kilometra Pastrimi po behet nga nje sipermarrje private e kontraktuar nga Prefektura e Qarkut Kukes ku jane angazhu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama