Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrimi

Total: 4525
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.616Z

Nis pastrimi i shesheve nga kompania Pastrimi

Kryeqyteti i Prishtinës është shndërruar në një gjendje kaotike gjatë ditë së shtunë, pas protestës së organizuar nga opozita, me ç'rast një grupi i protestuesve filloi të hedh gurë, koktej molotovi dhe gjësende tjera në drejtim të Qeverisë dhe Policëve që ishin vendosur brend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.362Z

FOTO LAJM/ Kërkohet punonjës pastrimi megjuhë të huaj

Institucionet shqiptare ndonjëherë kanë kritere të çuditshme për punësimet. Kështu ndodh p.sh në Bashkinë e Tepelenës. Ajo kërkon një punonjës pastrimi që të dijë të përdorë kompjuterin dhe të dije një gjuhë të huaj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.874Z

Aksion pastrimi në rrugën e kishës së Ardenicës

Fier  Situata e rënduar e mjedisit për shkak të ndotjes nga mbetjet urbane, si në qendrat e banuara ashtu edhe në segmentet rrugore që të çojnë drejt destinacioneve turistike në Fier, ka bërë që këshilli i këtij qarku të ndërtojë një plan bashkëveprimi me të gjitha njësitë ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.899Z

Kukes nis pastrimi i liqenit

Nje dite pas shpalljes se emergjences dhe krijimit nga prefekti i qarkut te Kukesit te grupit te posacem per pastrimin e liqenit te Fierzes sot kane dale ne terren 6 grupe pune me eksperte te fushave te ndryshme Pas percaktimit te vatrave kryesore te papastertive te krijuara ne liqen si pasoje e mbe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.287Z

Nis pastrimi i Liqenit te Fierzes

brbrNis pastrimi i brigjeve te Liqenit te Firezes Ndotja e jashtezakonshme dhe renia e nivelit te ujit ka bere qe ky aksion te nise kete gusht fillimisht per nje gjatesi ujore rreth 40 kilometra Pastrimi po behet nga nje sipermarrje private e kontraktuar nga Prefektura e Qarkut Kukes ku jane angazhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.373Z

Antikorrupsioni, harrohet pastrimi i parave

Ligji i ri Antimafie  Vepra penale nuk është parashikuar në paketën e Krimeve të Rënda të miratuar nga qeveria Sokol Çobo Paketa e re antikorrupsion, që i ka kaluar Parlamentit për miratim, nuk parashikon që vepra penale e pastrimit të parave të hetohet dhe gjykohet nga Krimet e Rënda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.321Z

Me 4 shtator aksion pastrimi

brbrTe gjithe ftohen qe me fshese ne dore te dalin me 4 shtator te pastrojne qytetin e tyre Ndergjegjesim per te mbajtur ambientin paster Kryebashkiaku Erion Veliaj paralajmeroi aksionin e madh te heqjes se zhulit sic tha ai ne prag te nisjes se vitit te ri shkollor Ne takimin me administratoret e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama