Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrimi

Total: 4525
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.192Z

Arratiset majmuni, ishte një bandit

Japoni, 26 Janar NOA – Eshët arratisur nga qelia, si një nga kriminelët më të këqij. Makthi i Japonisë është pikërisht ky i arratisur. Nuk bëhet fjalë për një bandit dosido, por për një majmun maniak që quhet Lucky. Ky majmun, ndodhej i bur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.271Z

Nuk deklaroi ne kufi mijera euro hetohet nga Prokuroria e Korces

Korce 18 tetor 2014 NOAal- Ne Prokurorine e Korces nga ana e policise u be referimi i materialeve per veprat penale Pastrimi i produkteve te vepres penale ose veprimtarise kriminale dhe Mosdeklarimi ne kufi i te hollave dhe sendeve me vlere per 32 vjecarin SN banues ne fshatin Shulinbr br Sic rapo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.168Z

Fshehu 80 mije euro te dyshuara nga aktivitet kriminal hetohet nje burre nga Pogradeci

PUBLICITET Korce 10 tetor 2014 NOAal- Nje 41 vjecar u ndalua nga policia e Korces per fshehje parash Ne ngarkim te tij nisen hetimet nga Prokuroria e Korces per veprat penale Pastrimi i produkteve te vepres penale ose veprimtarise kriminale dhe Mos deklarimi ne kufi i te hollave dhe sen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.977Z

Nxirren trupat e pajete te minatoreve kineze

brbrPas shtate ditesh eshte bere e mundur nxjerrja e tre trupave te pajete te specialisteve kinez qe kishin mbetur aty qe nga shperthimi ne pusin 19 te minieres se Bulqizes Vetem pasi eshte bere i mundur pastrimi i te gjithe gazit hidrogjen dhe eshte siguruar qe nuk ka me rrjedhje dhe jane pastrua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.517Z

Juglindje komunat izolohen nga debora

brbrNe keto kushte te veshtira kalimi nga qyteti ne fshatrat e thelle behet akoma me edhe me i veshtire Ndricim Hoxhallari eshte nje prej banoreve te Korces qe eshte nisur per ne Lekas por per shkak te trashesise se debores eshte detyruar te kthehet pasi e ka te pamundur te shoh rrugen ku do te kalo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.346Z

Video: Ja profesioni i Ylli Shehut të LSI, para se të bëhej deputet

Kuvendi po diskuton dekriminalizimin, një ligj që synon largimin e të dënuarve për krime të rënda. Në këtë proçes "pastrimi", Kuvendi i ngjan një ambienti ku mbizotërojnë "të fortët", por nuk është ashtu. Përveçse të pushkës, deputetët janë edhe të muzikës. Ndiqni një kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.690Z

Trafiku i droges ne Itali Basha Me bekimin e Edi Rames

Transmetuar me 18112015 - 2154 PUBLICITET Per trafikun e droges me Italine Lulzim Basha akuzoi direkt Edi Ramen Kryetari i Partise Demokratike ka reaguar permes nje postimi ne Facebook ne lidhje me operacionet e diteve te fund

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama