Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrimi

Total: 4525
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.977Z

Nxirren trupat e pajete te minatoreve kineze

brbrPas shtate ditesh eshte bere e mundur nxjerrja e tre trupave te pajete te specialisteve kinez qe kishin mbetur aty qe nga shperthimi ne pusin 19 te minieres se Bulqizes Vetem pasi eshte bere i mundur pastrimi i te gjithe gazit hidrogjen dhe eshte siguruar qe nuk ka me rrjedhje dhe jane pastrua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.517Z

Juglindje komunat izolohen nga debora

brbrNe keto kushte te veshtira kalimi nga qyteti ne fshatrat e thelle behet akoma me edhe me i veshtire Ndricim Hoxhallari eshte nje prej banoreve te Korces qe eshte nisur per ne Lekas por per shkak te trashesise se debores eshte detyruar te kthehet pasi e ka te pamundur te shoh rrugen ku do te kalo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.346Z

Video: Ja profesioni i Ylli Shehut të LSI, para se të bëhej deputet

Kuvendi po diskuton dekriminalizimin, një ligj që synon largimin e të dënuarve për krime të rënda. Në këtë proçes "pastrimi", Kuvendi i ngjan një ambienti ku mbizotërojnë "të fortët", por nuk është ashtu. Përveçse të pushkës, deputetët janë edhe të muzikës. Ndiqni një kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.690Z

Trafiku i droges ne Itali Basha Me bekimin e Edi Rames

Transmetuar me 18112015 - 2154 PUBLICITET Per trafikun e droges me Italine Lulzim Basha akuzoi direkt Edi Ramen Kryetari i Partise Demokratike ka reaguar permes nje postimi ne Facebook ne lidhje me operacionet e diteve te fund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.555Z

Edhe njëherë Shpendi: Nuk e kanë gjatë, jo!

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar pas fletarrestit për Ylli Hoxhën, i cili sot organizoi protestën bashkë me aktivistë të Vetëvendosjes para ndërmarrjes “Pastrimi” në Prishtinë. “Kur vjen puna me ndjekë krim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.571Z

Ja pse nuk duhet ti pastroni asnjehere veshet me kunja pambuku

Transmetuar me 06032016 - 2209 E dini qe nuk duket te perdorni asnjehere kunja pambuku per te pastruar veshet ne brendesi Mjeket vazhdojne te theksojne se kjo teknike e pastrimit te vesheve eshte shume e rrezikshme dhe mund te coje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.115Z

Presidenti del vetë në rrugë për të pastruar plehrat

Presidenti i ri i Tanzanisë, John Magufuli iu bashkua qindra banorëve të qytetit kryesore, Dar es Salaam në një operacion pastrimi publik. Vetë presidenti fshiu dhe mblodhi plehra në rrugë, sipas një skeme që ka zëvendësuar festimet për ditën e pavarësisë. Mijëra njerëz u bashkuan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama