Rezultate te kerkimit per termin: +Pavar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.414Z

Tata: Po na godasin, por nuk dorëzohemi

Tata Martino ka deklaruar se ndihet i goditur nga ngjarjet e fundit që kanë ndodhur në skuadrën e Barcelonës. Trajneri argjentinas tha se pavarësisht këtyre ngjarjeve, për të ka ndonjë justifikim në rast dështimi. "Po na vështir&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.934Z

Skoci, Nicola Sturgeon e para kryeministre në historinë e vendit

SKOCI-Parlamenti skocez në Edimburg zgjodhi sot Nicola Sturgeon si kryeministren e parë në historinë e vendit. Sturgeon, 44 vjeçe, zëvendëson Alex Salmond, i cili kishte hequr dorë nga ky post si edhe nga posti i liderit të Partisë Kombëtare S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.477Z

De Biasi: Urime për të gjithë shqiptarët

Përzgjedhësi i kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi, ka uruar të gjithë shqiptarët për 102 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë. Këtë urim trajneri italian, e bëri në llogarinë e tij Facebook.AdPlatformZone = {id:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.602Z

A po i ka hije?

Futbollisti me prejardhje shqiptare, e që përfaqëson reprezentacionin e Zvicrës, Blerim Xhemaili, është shfaqur pak më veçantë se futbollistët tjerë shqiptarë për festën e pavarësisë. Anëtari i Galatasarayt, n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.147Z

Prishtinë-Vlorë, marrëveshje për vendosjen e monumenteve

PRISHTINE- Tashmë mes Shqipërisë dhe Kosovës do të ketë edhe një marrëveshje për vendosjen e monumenteve. Marrëveshja vjen në kuadër të 102-vjetorit të shpalljes së Pavarësisë, ndërsa është bër&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.163Z

Adrian Gaxha do të...

Adrian Gaxha thotë se pavarësisht angazhimeve të shumta, ai do të arrijë ta agjërojë Ramazanin. Gaxha është rikthyer në skenë së fundi me një duet me këngëtarin më të ri në skenën muzikore shqiptar, Lindon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.741Z

Drejtori i Juves, Nedved: Mjafton që jemi në gjysmëfinale

Drejtori i Juventusit, Pavel Nedved, gjatë tërheqjes së shortit ka deklaruar se për Bianconerët mjaftojnë që janë në gjysmëfinale. Juventusi dhe Real Madridi janë shortuar që të përballen në gjysmëfinalen e Ligës s&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama