Rezultate te kerkimit per termin: +Pavar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.744Z

Kryeministri Berisha merr pjesë në meshën e mbajtur në Durrës me rastin e riatdhesimit, pas 94 vitesh, të eshtrave të rilindësit dom Nikoll Kaçorri  

Kryeministri Berisha ka marrë pjesë sot në Meshën e mbajtur në Katedralen e Shën Luçisë në qytetin e Durrësit, me rastin e riatdhesimit, pas 94 vitesh, të eshtrave të rilindësit dom Nikoll Kaçorri. Eshtrat e Imzot Kaçor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.318Z

Kryeministri Berisha merr pjesë në ceremoninë e zbulimit të pllakës përkujtimore në Kishën “Sf. Nicolae Dintr-o Zi”, ne Bukuresht

19-10-2012 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha, gjatë vizitës së tij në Bukuresht, ku zhvilloi punimet Kongresi Statutor i Partisë Popullore Europiane (EPP), mori pjesë pasditen e së enjtes në ceremoninë e zbulimit të pllakës përkujtimor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.460Z

Wisner: Përfundimi i mbikëqyrjes s’erdhi rastësisht

09-09-2012 / Gazeta 55 Ndërmjetësi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në negociata për statusin e Kosovës ambasadori Frank Wizner vlerësoi se Kosova ka bërë progres të madh në katër vjet e gjysmë pavarësi dhe, sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.359Z

Kryeministri per llotarine Proces transparent dhe i botuar ne te gjitha mediat

Kryeministri Sali Berisha i përgjigjet akuzave të opozitës lidhur me llotarinë kombëtare. Sipas kreut të qeverisë procesi ka qenë dhe mbetet transparent, i botuar në të gjitha mediat, me kritere rigoroze të përcaktuara nga dy qendra, ajo ev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.387Z

Kryeministri per llotarine Proces transparent dhe i botuar ne te gjitha mediat

Kryeministri Sali Berisha i përgjigjet akuzave të opozitës lidhur me llotarinë kombëtare. Sipas kreut të qeverisë procesi ka qenë dhe mbetet transparent, i botuar në të gjitha mediat, me kritere rigoroze të përcaktuara nga dy qendra, ajo ev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.434Z

Vendimi i GND hap nje epoke te re

Vendimi i Grupit Ndërkombëtar Drejtues në Vjenë që t’i japë fund fazës së mbikëqyrjes së pavarësisë së Kosovës, shënon përmbylljen e një epoke të shtet-ndërtimit dhe konsolidimit të pavar&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.041Z

“Pavarësia e Kosovës korrigjoi padrejtësitë ndaj shqiptarëve”

11-06-2012 / Gazeta 55 Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi në fjalën e tij përshëndetëse në këtë ceremoni e vuri theksin tek rëndësia që pati Lidhja e Prizrenit e cila sipas tij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama