Rezultate te kerkimit per termin: +Pero

Total: 612
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.019Z

Pero Pejiç, mjeshtri i dopjetave

Nga 17 dopjeta që janë realizuar gjatë këtyre 15 javëve - 228 gola në total jane shenuar deri tani, 148 nga ekipet vendase dhe 80 nga ato udhëtuese – katër prej tyre i përkasin sulmuesit të Tiranës, Pero Pejiç. Pero Pejiçi i ka shënuar dopjetat e tij kundër Bylisit (Tirana fitoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.219Z

Pero Pejic:“Dua kampionatin dhe Këpucën e artë

"Është një takim deciziv për Dinamon dhe jo për Tiranën". Kështu thotë golashënuesi më i mirë i bluve, kroati Pero Pejic. "Dinamo do të bëjë gjithcka kundër një Tirane që synon fitoren". Pejic së bashku edhe me Vioresin Sinanin e Vllaznisë kanë shënuar nga 13 gola, duke krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.840Z

Pero Pejiç: Qëndroj dhe një vit tek Skënderbeu

Sulmuesi kroat i Skënderbeut, Pero Pejiç ka folur shkurtimisht për titullin kampion të fituar nga Skënderbeu duke thënë se ky ka qenë i veçantë pasi është shpallur dhe golashënuesi më i mirë i kampionatit. Pejiç gjithashtu ka shprehur dëshirën për të qëndruar edhe një vit tjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.646Z

Flamurtari do me çdo kusht Pero Pejiçin

Kroati Pero Pejiç duket se çdo verë do të jetë më i kërkuari në tregun e futbollit nga skuadrat që synojnë titullin kampion. Sulmuesi i skuadrës së Kukësit duket se ditët e fundit po joshet edhe nga oferta vlonjate, madje është vetë trajneri Stanislav Levy, i cili e ka kërkuar me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.673Z

Tirana kthehet nga Turqia me sigurine Pero Pejic

Pejic ne 3 miqesore ka realizuar 5 gola. Ne pjesen e dyte te sezonit Tiranes do ti shtohet edhe kontributi i Gilman Likes Faza pergatitore per ekipin e Tiranes mbaroi dje ne oren 1800. Ekipi bardheblu zbriti ne Rinas dhe tani eshte i perqendruar teresisht per fillimin e pjeses s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.208Z

Pero Pejic sot ne Tirane, Dinamo e qete

DINAMO- Qetësia është kthyer në kampin dinamovit. Të shtunën mbërriti Dario Bodrusic ( u provia në Gjermani te Alemania Aahen), ndërsa sot vijnë Pero Pejic dhe Goran Granic. 32-vjecari Goran Vincetic do të mbërrijë të mërkurën. Të shtunën Dinamo fitoi 2-1 miqësoren me Dajtin. Alb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.796Z

Skenderbeu largohet kroati Pero Pejic

Kampionet ne fuqi te Skenderbeut kane bere edhe listen zyrtare te grupit prej 22 lojtaresh per sezonin e ardhshem Jashte kesaj liste ka mbetur kroati Pero Pejic i cili nuk ka pranuar te firmose edhe per nje sezon tjeter me korcaret pa marre me pare nje shume prej 15 mije eurosh qe presidenti i skuad

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama