Rezultate te kerkimit per termin: +Pikerisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.753Z

Kombetarja gati per miqesoren me Italine

0 brbr brbrE marta ne mbremje do ta gjeje kombetaren shqiptare perballe Italise kater here kampione te botes Sipas mediave italiane moti eshte permiresuar disi dhe miqesorja do te jete pikerisht ne stadiumin Marasi te Xhenovesbrbr brbrPas rrezikut te shtyrjes ose zhvendosjes se ndeshjes gjithcka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.442Z

Vlore asgjesohen ne kater fshatra 1269 bime kanabis

Foto arkiv PUBLICITET Vlore 8 gusht 2014 NOAal- Ne vijim te operacionit antikanabis nga policia e Vlores gjate 24 oreve te fundit jane zbuluar dhe asgjesuar 1269 rrenje kanabis sativabr br Ne fshatin Drashovice te komunes Kote dhe pikerisht ne vendin e quajtur Perroi ne nje zone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.913Z

Gati divorci i Adrianos me Interin

Gilmar Rinaldi do te kthehet ne Itali ne fundjave. Pikerisht te premten. Per te vendosur divorcin midis Adrianos dhe Interit nepermjet nje marreveshje te perbashket pikerisht te shtunen ne mengjes. Koha nuk pret pasi sipas zerave qe vijne nga Amerika e Jugut, sulmuesi do te firmose nje kontrate 4-vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.527Z

Shqiptarja.com can tregunTashme me logo ne cdo vend

TIRANEuml - Shqiptarja.com gazeta qe po konsolidohet ne treg ka tashme jo vetem fansat e vet por edhe logon gjithandej. Fotoja qe po ju sjellim sot eshte marre pikerisht ne nje nga rruget e kryeqytetit Tirane ndersa eshte reklamuar se pikerisht te ai motorr shitet edhe gazeta shqiptarja.com. Nje gje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.872Z

Ronaldo dopiet para syve te Peles

Corinthias fiton 3-1 ndaj Santos me nje dopiete te Ronaldos.Por nuk eshte dopieta ajo qe gezon me shume por menyra se si fenomeni shenon.Eshte rik thyer si ne kohet e arta madje duket se po kalon nje rini te dyte.Kjo dopiete pikerisht ka ardhur para syve te futbollistit te shekullit Pele qe ka pare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.367Z

Tritol makines se kreut te Hipotekes se Tiranes

TIRANE-Nje ngjarje e rende ka ndodhur rreth mesnates ne oren 23.45 minuta kur ne rrugen Myslym Shyri eshte vendosur eksploziv ne makinen e drejtorit te Hipotekes se Tiranes Fetah Hasani. Lajmi ne fakt nuk behet publik nga Policia e Tiranes. Zyrtaret e larte te policise se Tiranes e mohuan dje ne mbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.475Z

Belen Rodriguez selfie edhe ne tualet

0 brbr brbrShowgirl-i argjentinase Belen Rodriguez ka realizuar nje selfie mjaft intime pikerisht ne tualetin e shtepisebr Veshja e Belen ishte tejet seksi dhe per cudi nuk ka gjetur ambjent tjeter per ta reklamuar por pikerisht ne tualetbr Menjehere sapo ka publikuar foton ne rrjetet sociale kane

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama