Rezultate te kerkimit per termin: +Pikerisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.367Z

Tritol makines se kreut te Hipotekes se Tiranes

TIRANE-Nje ngjarje e rende ka ndodhur rreth mesnates ne oren 23.45 minuta kur ne rrugen Myslym Shyri eshte vendosur eksploziv ne makinen e drejtorit te Hipotekes se Tiranes Fetah Hasani. Lajmi ne fakt nuk behet publik nga Policia e Tiranes. Zyrtaret e larte te policise se Tiranes e mohuan dje ne mbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.475Z

Belen Rodriguez selfie edhe ne tualet

0 brbr brbrShowgirl-i argjentinase Belen Rodriguez ka realizuar nje selfie mjaft intime pikerisht ne tualetin e shtepisebr Veshja e Belen ishte tejet seksi dhe per cudi nuk ka gjetur ambjent tjeter per ta reklamuar por pikerisht ne tualetbr Menjehere sapo ka publikuar foton ne rrjetet sociale kane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.112Z

Suedia liron Hamdi Haklajn

SUEDI - Drejtesia suedeze liron Hamdi Haklajn, i kerkuar nga Interpol Tirana prej me shume se 10 vitesh per krimin e vrasjes. Menjehere pas refuzimit te ekstradimit per shtetin shqiptar, autoritetet suedeze nje vit pas izolimit te 69-vjecarit nga Tropoja, i kane kthyer edhe lirine. Nderkohe qe Polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.554Z

Manjola Nallbani, lancon dy kenge te reja, zgjedh "TV Klan"

Kengetarja e mirenjohur Manjola Nallbani, e cila kishte deklaruar se shume shpejt do te sillte dy kenge te reja, njeren per 100 vjetorin e Pavaresise dhe tjetren per qytetin tone Tiranen, ka zgjedhur pikerisht valet e televizionit "Klan" per t'i promovuar keto kenge. E ftuar ne emisionin me te ndje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.406Z

Mesi kurorezon Ronaldon

Lionel Mesi tregohet shume me altruist se Kristiano Ronaldo. Pasi portugezi deklaroi disa dite me pare per veten se eshte ai qe meriton Topin e arte, argjentiasi kurorezon rivalin. Ne nje interviste per prestigjozen gjermane “Kiker”, lojtari i Barcelones thote pikerisht se çmimin e meriton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.295Z

Per nje vizion te ri politik

Shoqeria jone me shume se kurre ka nevoje per nje vizion te ri politik. Nuk e kam fjalen ketu per te bere asnje lloj aludimi per asnje grup per asnje person. Vizioni im politik eshte pikerisht ai qe jepet sot si nje leksion nga vendet evropiane nga Shtetet e Bashkuara te Amerikes nga vendet qe kane

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama