Rezultate te kerkimit per termin: +Pjekuris

Total: 252
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.132Z

A është një ide e mirë të bësh seks me ish-in?!

Mbase marrëdhënia mes jush ka përfunduar, por jo marrëdhëniet seksuale. Një studim i ri tregon se, seksi me një ish-partner është diçka pothuajse e zakonshme! Marrëdhënia e një çifti pas një ndarjeje mund të marrë forma të ndryshme. Disa vazhdojnë të jenë miq, e të tjerë vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.379Z

Britania vlerëson zgjedhjet në Kosovë

Ministri britanik për Evropën, David Lidington ka vlerësuar me nota pozitive procesin zgjedhor në Kosovë, duke e cilësuar atë si të qetë dhe si dëshmi të pjekurisë demokratike të shtetit të ri. “Unë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.374Z

Britania vlerëson zgjedhjet në Kosovë

Ministri britanik për Evropën, David Lidington ka vlerësuar me nota pozitive procesin zgjedhor në Kosovë, duke e cilësuar atë si të qetë dhe si dëshmi të pjekurisë demokratike të shtetit të ri. “Unë përshënde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.168Z

Lidington mirëpret zgjedhjet e qeta në Kosovë

Ministri për Evropë i Mbretërisë së Bashkuar, David Lidington mirëpriti zhvillimin e qetë të zgjedhjeve në Kosovë, duke i vlerësuar ato si shenjë të pjekurisë demokratike. Megjithatë, Lidington tha se janë raportuar dis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.948Z

Rama: Presidenti i ri, provë pjekurie për klasën politike

TIRANE – I ftuar në një emision televiziv, kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama foli për vizitën e tij në SHBA dhe takimet me zyrtarët amerikanë. Sipas kryesocialistit, SHBA pret që politika shqiptare të dëshmojë pjekuri në zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.176Z

Kontribuuesit e paqes

Shefi i diplomacis shqiptare, Ilir Meta, n takimin ministror t OSBEs n Athin, tha se, kurr m par n historin e tij t trazuar, Ballkani Perndimor nuk ka pasur nj mjedis gjeopolitik aq paqsor dhe t qndrueshm. N kt takim, Meta prgzoi Qeverin e Kosovs pr organizimin e zgjedhjeve t lira e t ndershme vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.280Z

Dafina si fëmijë

Fotot e fëmijërisë janë ato që më me ëndje i shohim pasi që kemi arritur një moshë të pjekurisë e sidomos kur bëjmë krahasime në pamje. Të tilla fotografi i ka ruajtur edhe këngëtarja Dafina Zeqiri e cila nj&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama