Rezultate te kerkimit per termin: +Pjekuris

Total: 252
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.250Z

Presidenca distancohet nga deklaratat e Tahirit

“Zyra e Presidentes thekson se qëndrimet e shprehura të z. Ramush Tahiri janë qëndrime të tij personale dhe pikëpamje të tij dhe nuk përfaqësojnë qëndrimin e Presidentes së Kosovës”, thuhet në reagimin e Preidences, tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.806Z

A do ta shesë Lazio Berishën?

Lazio ka vendosur t’i propozojë portierit Federico Marchetti rinovimin e kontratës pasi ajo aktuale skadon në verën e vitit 2016. Edhe pse nuk është fiksuar ende një datë për nisjen e bisedimeve, mendohet se brenda muajit majit gjithçka do t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.463Z

SequiZgjedhjet sfida e Shqiperise

Vendimi i Kolegjit Zgjedhor për Tiranën do t’i japë fund garës elektorale për zgjedhjet vendore që ka nisur me tetë maj.(UPDATE) Por ndersa pritet vendimi final per kryeqytetin ambasadori i Bashkimit Europian, Ettore Sequi tha se zgjedhjet vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.910Z

Diploma e Renzo Bossi-t, Prokuroria: Italianët të vërtetojnë autencitetin e dokumentit

TIRANE-Zhvendosen në Itali, hetimet për diplomën e marrë nga djali i Umberto Boss-it, Renzo Bossi, që u diplomua në mënyrë të dyshimtë pranë universiteti jo publik Kristal. Burime nga prokuroria e Tiranës bëjnë me dije, se një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.154Z

13 vjet nga ndërhyrja e NATO, Thaçi: Kosova faktor paqeje në rajon

PRISHTINË - Kryeministri Hashim Thaçi, në një pritje sonte për përfaqësues vendorë dhe ndërkombëtarë, me rastin e përvjetorit të 13-të të ndërhyrjes së NATO-s për çlirimin e Kosovës, shprehu mir&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.926Z

Mazzari Napoli nuk i ka frike lartesite

Trajneri i Napoli-t, Walter Mazzari, karikoi tifozët e skuadrës së tij me optimizëm, me një deklaratë shumë entuziaste përpara përballjes me Bari-n në kampionat. ”Një ekuilibër kaq i madh si ky i këtij viti nuk ka ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.239Z

Fëmija diplomohet në moshën 10-vjeçare

SHBA-Të marrësh diplomën e pjekurisë në moshën 10 vjeçare dhe me notat maksimale, është kjo ajo që ka arritur i vogli Tanishq Abraham di Sacramento nga California (SHBA), shkruan agjencia e lajmeve “Presheva Jonë”. Në mosh&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama