Rezultate te kerkimit per termin: +Pjesa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.569Z

Shqiperi - Slloveni 0:0, (pjesa e pare)

Sapo ka mbaruar pjesa e pare ndermjet Shqiperise dhe Sllovenise. Nje pjese e pare qe foli per ne, pasi vetem zoterimi i topit ishte 61% per ne dhe vetem 39 per Sllovenet, Kuqezinjte tane jane futur qe ne fillim per te kerkuar golindhe disa here kane arritur fare prane tij. Rastet me te rendesishem i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.834Z

Shqiperia-Portugali, pjesa e pare barazim pa gola

Ka perfunduar ne barazim pa gola pjesa e pare e ndeshjes mes Shqiperise dhe Portugalise. Kuqezinjte do te luajne 45 minutat e dyta te takimit me 10 lojtare pas ndeshkimit te Admir Telit me dy kartona te verdhe, ne minuten e 42-te. Pjesa e pare ka qene pothuajse e barabarte per te dyja sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.345Z

Pjesa e bukur e Lojërave Olimpike (FOTO)

Share Deri në vitet e fundit, meshkujt kanë qenë të fokusuar kryesisht në ndjekjen e sporteve të meshkujve, mirëpo prania e tenisteve, atleteve dhe futbollisteve joshëse, ka bërë që interesimi për sportet femërore të rritet shpejtë. Kësaj i ka ndihmuar edhe fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.330Z

Pjesa e gjetur i perket Boeing MH370

0 brbr SSSAbrASS brbrPjesa e gjetur ne Ishullin Reunion ne Oqeanin Indian i perket avionit te zhdukur MH370 Kryeministri i Malajzise Najib Razak tha se ekspertet nderkombetare qe ekzaminuan pjesen ne France dolen ne perfundimin se ajo i perket e Boingut 777brbr brbrAvioni me 239 pasagjere nderroi k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.730Z

Pjesa e pare Shqiperia barazim me Maqedonine

Ka perfunduar barazim pa gola pjesa e pare e miqesores se luajtur ne Korce mes Shqiperise dhe Maqedonise. Ne 45 minutat e para ka qene skuadra jone qe ka mbizoteruar me raste te shumta qe kane rrezikuar porten kundershtare.Nderkohe qe miqte jane perpjekur te rrezikojne me ane te kundersul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.601Z

QZ8501: Gjendet pjesa kryesore e avionit

Pjesa kryesore e aeroplanit të rrëzuar të kompanisë AirAsia është lokalizuar dhe fotograguar në Detin Java. Ministri i Mbrojtjes i Singaporit, Eng Hen, ka postuar fotografitë e bëra nga një robot kërkues në faqen e tij në Facebook.AdP

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.709Z

Përfundon 1 - 0 pjesa e parëArgjentinë - Nigeri

JOHANESBURG - Përfundon 1- 0 pjesa e parë e takimit midis Argjentinës dhe Nigerisë. Goli u shënua në minutën e shtatë nga Heinze. Argjentina ka dominuar jo vetën në gola por në lojën e saj të shkëlqyer. Një Argjentinë 4-2-3-1 e ideuar shkëlqyeshëm nga Maradona ka dhënë frytet e s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama