Rezultate te kerkimit per termin: +Pjesa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.838Z

Përfundon 0:0 pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Portugali

Ka përfunduar me rezultatin 0:0,  pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Portugali. Kombëtarja shqiptare e futbollit e ka nisur me mjaft ritëm sfidën ndaj Portugalisë, teksa ka qenë një krosim në zonë që ka rrezikuar fillimisht portën e Rui Patricios, por Cikalleshi nuk ka mundur të godasë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.976Z

Kriza, Fullani: Pjesa më e vështirë ka kaluar

 Pjesa më e vështirë e krizës ka kaluar, por kjo nuk është e mjaftueshme, qeveria duhet të ndërmarrë një sërë masash të tjera. Kështu është shprehur dje kreu i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, gjatë punimeve të Konferencën së 8-të ndërkombëtare me temë “Po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.025Z

Pjesa e padukshme e diktaturës

  Projektligji, që po përflitet, për pastërtinë e figurës së funksionarit nuk është punë spiunësh. Nuk është as punë pastrimi i politikës së bërë pis, e as përpjekje për t’u ndarë njëherë e mirë nga e kaluara e hidhur. Sa më shumë i largohemi vitit 1944, aq më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.541Z

Pjesa e pare Shqiperi-France 0-2

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Francë me rezultatin 2-0 në favor të francezëve. Karim Benzema dhe Yann M’Vila janë autorët e golave për Francën n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.472Z

FOTOT/ Duket si shtëpi e rrënuar, por pjesa e brendshme është fantastike!

Kjo shtëpi në Nju Orlins duket sikur po rrënohet nga jashtë, por pjesa e brendshme është mahnitëse. Dikur aty banonte këngëtari Lenny Kravitz. Por në 2012 ai ia shiti një arkitekti për 1,6 mln dollarë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.255Z

FOTOT/ Pjesa e nxehtë e Euro 2016: Femrat e futbollistëve

Për pak ditë nis Euro 2016, kompeticioni më i rëndësishëm europian ku për herë të parë do të marrë pjesë edhe Shqipëria. Teksa futbollistët po bëhen gati duke u testuar edhe në miqësore, gati duket se janë bërë edhe të dashurat apo gratë e tyre që do zbarkojnë në Francë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.989Z

Përfundon pjesa e parë, Barcelona kryeson ndaj Juventusit

Ka përfunduar në Berlin pjesa e parë e ndeshjes Barcelona-Juventus. Spanjollët po fitojnë 1 me 0 me gol të Rakitiç. Pas një aksioni spektakolar që pa protagonist Neymar, Iniestën dhe Rakitiç, kroati shënoi në një pozicion mjaft të favorshëm.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama