Rezultate te kerkimit per termin: +Pjesa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.330Z

Pjesa e gjetur i perket Boeing MH370

0 brbr SSSAbrASS brbrPjesa e gjetur ne Ishullin Reunion ne Oqeanin Indian i perket avionit te zhdukur MH370 Kryeministri i Malajzise Najib Razak tha se ekspertet nderkombetare qe ekzaminuan pjesen ne France dolen ne perfundimin se ajo i perket e Boingut 777brbr brbrAvioni me 239 pasagjere nderroi k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.730Z

Pjesa e pare Shqiperia barazim me Maqedonine

Ka perfunduar barazim pa gola pjesa e pare e miqesores se luajtur ne Korce mes Shqiperise dhe Maqedonise. Ne 45 minutat e para ka qene skuadra jone qe ka mbizoteruar me raste te shumta qe kane rrezikuar porten kundershtare.Nderkohe qe miqte jane perpjekur te rrezikojne me ane te kundersul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.601Z

QZ8501: Gjendet pjesa kryesore e avionit

Pjesa kryesore e aeroplanit të rrëzuar të kompanisë AirAsia është lokalizuar dhe fotograguar në Detin Java. Ministri i Mbrojtjes i Singaporit, Eng Hen, ka postuar fotografitë e bëra nga një robot kërkues në faqen e tij në Facebook.AdP

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.709Z

Përfundon 1 - 0 pjesa e parëArgjentinë - Nigeri

JOHANESBURG - Përfundon 1- 0 pjesa e parë e takimit midis Argjentinës dhe Nigerisë. Goli u shënua në minutën e shtatë nga Heinze. Argjentina ka dominuar jo vetën në gola por në lojën e saj të shkëlqyer. Një Argjentinë 4-2-3-1 e ideuar shkëlqyeshëm nga Maradona ka dhënë frytet e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.341Z

Pjesa e parë: Udhëheq Dinamo me golin e Ahmataj

Dinamo arriti ta mbyllë me fitore pjesën e parë të takimit me Tiranën. Golin e vetëm e shënoi mesfushori Julian Ahmataj nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 10-të. Ky është goli i dytë i Ahmataj që shënon nga pika e bardhë pas atij më Teutën (1-3). Tirana goditi dhe sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.296Z

Pjesa e dytë e librit Kurban të Edi Ramës

Share Në blogun personal të Edi Ramës, www.edirama.al, është publikuar edhe një copëz e dytë nga libri Kurban. Ndërkohë në faqen e Ramës është publikuar edhe kopertina e plotë e librit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.838Z

Përfundon 0:0 pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Portugali

Ka përfunduar me rezultatin 0:0,  pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Portugali. Kombëtarja shqiptare e futbollit e ka nisur me mjaft ritëm sfidën ndaj Portugalisë, teksa ka qenë një krosim në zonë që ka rrezikuar fillimisht portën e Rui Patricios, por Cikalleshi nuk ka mundur të godasë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama