Rezultate te kerkimit per termin: +Pjesa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.709Z

Përfundon 1 - 0 pjesa e parëArgjentinë - Nigeri

JOHANESBURG - Përfundon 1- 0 pjesa e parë e takimit midis Argjentinës dhe Nigerisë. Goli u shënua në minutën e shtatë nga Heinze. Argjentina ka dominuar jo vetën në gola por në lojën e saj të shkëlqyer. Një Argjentinë 4-2-3-1 e ideuar shkëlqyeshëm nga Maradona ka dhënë frytet e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.341Z

Pjesa e parë: Udhëheq Dinamo me golin e Ahmataj

Dinamo arriti ta mbyllë me fitore pjesën e parë të takimit me Tiranën. Golin e vetëm e shënoi mesfushori Julian Ahmataj nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 10-të. Ky është goli i dytë i Ahmataj që shënon nga pika e bardhë pas atij më Teutën (1-3). Tirana goditi dhe sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.296Z

Pjesa e dytë e librit Kurban të Edi Ramës

Share Në blogun personal të Edi Ramës, www.edirama.al, është publikuar edhe një copëz e dytë nga libri Kurban. Ndërkohë në faqen e Ramës është publikuar edhe kopertina e plotë e librit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.838Z

Përfundon 0:0 pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Portugali

Ka përfunduar me rezultatin 0:0,  pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Portugali. Kombëtarja shqiptare e futbollit e ka nisur me mjaft ritëm sfidën ndaj Portugalisë, teksa ka qenë një krosim në zonë që ka rrezikuar fillimisht portën e Rui Patricios, por Cikalleshi nuk ka mundur të godasë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.976Z

Kriza, Fullani: Pjesa më e vështirë ka kaluar

 Pjesa më e vështirë e krizës ka kaluar, por kjo nuk është e mjaftueshme, qeveria duhet të ndërmarrë një sërë masash të tjera. Kështu është shprehur dje kreu i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, gjatë punimeve të Konferencën së 8-të ndërkombëtare me temë “Po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.025Z

Pjesa e padukshme e diktaturës

  Projektligji, që po përflitet, për pastërtinë e figurës së funksionarit nuk është punë spiunësh. Nuk është as punë pastrimi i politikës së bërë pis, e as përpjekje për t’u ndarë njëherë e mirë nga e kaluara e hidhur. Sa më shumë i largohemi vitit 1944, aq më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.541Z

Pjesa e pare Shqiperi-France 0-2

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Francë me rezultatin 2-0 në favor të francezëve. Karim Benzema dhe Yann M’Vila janë autorët e golave për Francën n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama