Rezultate te kerkimit per termin: +Platforma

Total: 3842
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.534Z

Rusi, përmbyset platforma detare, të paktën 50 të zhdukur

Një platformë ruse e nxjerrjes së naftës në det u përmbys mëngjesin e së dielës, duke shkaktuar humbjen e dy jetëve. 50 persona të tjerë janë deklaruar të humbur. Sipas asaj që informojnë mediat vendase, në momenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.031Z

Platforma për Kosovën së shpejti e përfunduar

Platforma për Kosovën do të jetë gati në ditët e ardhshme, ka thënë për mediat serbe, këshilltari i presidentit serb, Marko Gjuriq.Ai ka potencuar se presidenti serb së shpejti do t’i thërras shefat e Grupeve parlamentare në Kuvendin e Serbisë, me të cilët do të bisedojë rreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.357Z

Rama: Platforma e Tiranës, mit i krijuar nga Gruevski

Platforma e Tiranës është një mit i krijuar nga Gruevski dhe partia e tij, ka deklaruar kryeministri shqiptar, Edi Rama në një intervistë për Politiko, raporton American Eye. Duke komentuar akuzat e vendit fqinj, kreu i qeverisë shqiptare ka kërkuar që të mos nxitet konflikt etnik për a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.171Z

Platforma serbe pa vlere per BE-ne

Serbia njoftoi daljen me dy platforma për bisedimet mes Kosovën, platforma këto që kanë hasur në reagime e kundërshti nga klasa politike opozitare në Prishtinë. Por për BE-në, këto platforma nuk kanë asnjë rëndësi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.775Z

Platforma e Serbisë për bisedimet me Kosovën, sekrete

Beogradi zyrtar ende nuk ka njoftuar asgje zyrtare sa i përket platformes se bisedimeve me Kosovën. Nga takimi i zyrtarëve të lartë shtetërorë që është mbajtur dje pjesëmarrësit nuk kanë bërë asnjë deklaratë p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.740Z

Matura shtetërore, Rama: Platforma nuk favorizoi privatin

Kryeministri Rama ka deklaruar se reforma në arsimin e lartë, ka dhënë rezultatet e saj. Në një takim me 100 studentët më të mirë, kreu i qeverisë ka thënë se pavarësisht nga zhumra e kazanit, siç e cilësoi ai, platforma është nj sukses tashmë, pasi i ka dhënë fund studentëve k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.791Z

Renault Captur, nga platforma e re Clio lindi një SUV i vogël (FOTO)

Duket se nuk Suv-i nuk braktiset. Ata janë të gjithë rreth nesh, në male, por edhe në qytet dhe ata vijnë gjithnjë e më shumë në përdorim nga në çdo vend. Kjo shpjegon Captur-in, një SUV i vogël që vjen nga modelet e reja Clio. Kompakte me 5-dyer, ajo është një kompromis i suksess

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama