Rezultate te kerkimit per termin: +Platforma

Total: 3842
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.221Z

Zvicër, sajti online që mëson prostitutat si të sillen me invalidët

ZVICER- Në Zvicër ekziston një sajt që i mëson prostitutave të marrin informacion dhe të mësojnë si të sillen në shtrat me personat me aftësi të kufizuar. Kreatorët e Sexcare.ch, platforma zvicerane online, shprehen se kush më mirë se punëtoret e seksit mund t’ju sjellë këna

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.436Z

Rama i flet shqip Ivanovit: Pa shqiptarët nuk ka Maqedoni

Kryeministri Edi Rama përmes një statusi në rrjetet sociale Twitter dhe “Facebook” ka reaguar ashpër kundër qëndrimit të Presidentit maqedonas që nuk mandatoi qeverinë Zaev me pretendimin se platforma e partive shqiptare është përgatitur nga një vend tjetër. Zoti Ivanov, gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.371Z

Basha-Ramës: Kopjac gjysmak, varianti origjinal më superior

Shefi i opozitës, Lulzim Basha, akuzoi sërish kryeministrin Edi Rama se po kopjon platformën e demokratëve për ekonominë. Në një postim në fb, Basha shkruan: Kopjac gjysmak e pa vizion që po e lë pa gjumë platforma jonë. Por origjinali është gjithmone superior. Për më shume live nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.457Z

Permireso qytetin me telefon

brbrNese ju shqeteson mungesa ndricimit e pusetave ne lagje keni ambient te ndotur apo shqetesime te tjera ndaj bashkise ku jetoni permes fotografive mund ti dergoni ne nje aplikacion te vecante Permireso Qytetin eshte platforma me e re dixhitale ku cdo qytetar i Shqiperise permes telefonit apo komp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.413Z

Zbulohen platformat përdrejtorin e Teatrit Kombëtar

TIRANE- Tre platformat për reformën në Teatrin Kombëtar; e Edmond Budinës, e Hervin Çulit dhe e Laert Vasilit, duket se e kanë vënë në pozitë të vështirë kryemistrin Edi Rama për të dhënë vendimin përfundimtar të zgjedhjes së drejtorit të Teatrit Kombëtar. Domosdoshmëria e re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.313Z

Malaj: PS, si mund te dale nga kriza

Eksponenti i Partise Socialiste, Arben Malaj, i cili ka shpallur kandidaturen e tij per kryetarin e partise ku ai ben pjese, vlereson se po harxhohen energji per firma dhe rezoluta, qe nuk ndikojne ne daljen nga kriza. Ne nje interviste te dhene per mediat, anetari i kryesise se selise roze, thekson

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.460Z

Investimet strategjike, mbahet Workshopi i 4-t i NIPAC

TIRANË-Ministrja e Integrimit Evropian znj. Klajda Gjosha mori pjesë sot, në workshopin e 4-t rajonal të Kordinatorëve Kombëtarëtë IPA-s (NIPAC). Adresimi i nevojave për investimet nga fondi për asistencën e Para-Anëtarësimit, investim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama