Rezultate te kerkimit per termin: +Platforma

Total: 3842
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.740Z

Matura shtetërore, Rama: Platforma nuk favorizoi privatin

Kryeministri Rama ka deklaruar se reforma në arsimin e lartë, ka dhënë rezultatet e saj. Në një takim me 100 studentët më të mirë, kreu i qeverisë ka thënë se pavarësisht nga zhumra e kazanit, siç e cilësoi ai, platforma është nj sukses tashmë, pasi i ka dhënë fund studentëve k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.791Z

Renault Captur, nga platforma e re Clio lindi një SUV i vogël (FOTO)

Duket se nuk Suv-i nuk braktiset. Ata janë të gjithë rreth nesh, në male, por edhe në qytet dhe ata vijnë gjithnjë e më shumë në përdorim nga në çdo vend. Kjo shpjegon Captur-in, një SUV i vogël që vjen nga modelet e reja Clio. Kompakte me 5-dyer, ajo është një kompromis i suksess

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.716Z

ADRESARI – Platforma e parë shqiptare në Google Maps

Është lansuar sot platforma e parë shqiptare www.adresari.net, i cila mundëson regjistrimin e të gjitha adresave në hartën e Googel Maps dhe do të shërbej edhe si navigacion për Kosovë dhe Shqipëri. Platforma Adresari.net mundëson qe adresat e institucioneve të Republikës së Kosovës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.390Z

Analistet Platforma serbe me elemente te Milloshevicit

Prishtine 29 Nentor NOA - Analiste te ceshtjeve politike ne Kosove kane qasje te ndryshme lidhur me platformen e paralajmeruar nga Beogradi zyrtar per dialogun me Prishtinen. Analisti Yll Hoxha nga Klubi per Politike te Jashtme vlereson se platforma serbe e cila eshte e bazuar ne Kushtetuten dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.227Z

Thaci Platforma serbe mentalitet i vjeter

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi ka deklaruar se platforma që Serbia ka hartuar për Kosovën i përket një mentaliteti të vjetër që vazhdon të jetë i pranishëm në Beograd, por që s’ka për të gjetur kurr&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.483Z

Mikrokredia, Çmimin e Argjendtë nga Platforma Botërore MIX

Unioni SHKK u vlersua me mimin e Argjendt nga Platforma Botrore e Mikrofinancs (MIX) pr raportimin e treguesve social pr vitin 2009. Ky mim vjen pr her t par n mikrofinancn shqiptare, duke iu besuar Unionit Shqiptar Kursim-Kredi, lider prej 18 vjetsh i shrbimeve financiare n zona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.231Z

Jacobson: Platforma pengon dialogun

Ambasadorja amerikane në Prishtinë, Tracy Jacobson konsideron se platforma e Serbisë për Kosovën është pengesë për dialogun në mes Prishtinës e Beogradit. Ajo në intervistë për “Zërin e Amerikës” ka thë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama