Rezultate te kerkimit per termin: +Plaurent +Dervishaj

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.411Z

Dy shqiptarë më të kërkuar në SHBA nga FBI-ja

Lajmi është publikuar dje nga gazeta amerikane New York Post, me shkrimin: “Të kërkuarit midis nesh”, e cila shkruan se dy shqiptarët më të kërkuar janë Plaurent Dervishaj, kunati i Lul Berishës, kreut të ish-Bandës së Durrësit. Dervishaj dyshohet se jeton në Shtetet e Bashkuara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.401Z

Bosi shqiptar, në krye të top-listës së FBI

Gazeta prestigjoze amerikane “New York Post” ka publikuar në edicionin on line të saj top-listën e personave më të kërkuar nga FBI në Nju Jork. Në listën e saj, të shoqëruar me fotografitë e të kërkuarve, FBI i cilëson këta persona si vrasës gjakftohtë, mash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.465Z

Vrasësi shqiptar, në krye të top-listës së FBI

New York, 10 gusht - Gazeta prestigjioze amerikane “New York Post” ka publikuar në edicionin on line të saj top-listën e personave më të kërkuar nga FBI në New York. Në listën e saj, të shoqëruar me fotografitë e të kërkuarve, FBI i cilëson këta persona si vrasës gjakfto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.562Z

Lul Berisha: “Nuk pranoj të mbrohem nga avokati i gjykatës”

Autori i Lajmit: red.Kreu i “Bandës së Durrësit”, Lulëzim Berisha, refuzon të mbrohet nga avokatë të caktuar nga gjykata. Kjo është bërë shkak për shtyrjen e shqyrtimit gjyqësor për të 37-ën herë radhazi. Prej rreth një viti togat e zeza të Gjykatës së Krimeve të Rënda nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.659Z

Antimafia, anëtari i bandës së Durrësit, i varfër

Plaurent Dervishaj, i kërkuar në SHBA, hetohet në vendin tonë edhe për pastrim parash Anëtari i bandës së Durrësit, Plaurent Dervishaj, i hetuar dhe gjykuar në arrati për vrasje dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale në Prokurorinë dhe Gjykatën e Krimeve të Rënda, ka rezultuar i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.073Z

Ja dhjetë më të kërkuarit e policisë së Durrësit

Dhjetë personat më të kërkuar janë Plaurent Dervishaj, Shpëtim Mema, Sokol Deçka, Skënder Zhiti, Marlen Tome, Milan Marku, Ermir Dervishi, Andi Bardhoshi, David Gjokeja, dhe Sami Kila. Të gjithë këta shtetas akuzohen për vrasjet më të bujshme të ndodhur kohët e fundit në Durrësit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.490Z

Policia e Ministria e Mbrojtjes eskortë për anëtarët e bandave

30/04/2010 “Bomba” nga xhaxhai i Çiljeta Xhilagës. Rrëfen implikimet me Bandën e Durrësit TIRANË- Makina të policisë dhe Ministrisë së Mbrojtjes janë përdorur për të strehuar anëtarë të bandave kriminale. Ky fakt tronditës u mësua dje gjatë dhënies së dëshmisë nga shteta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama