Rezultate te kerkimit per termin: +Plaurent +Dervishaj

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.073Z

Ja dhjetë më të kërkuarit e policisë së Durrësit

Dhjetë personat më të kërkuar janë Plaurent Dervishaj, Shpëtim Mema, Sokol Deçka, Skënder Zhiti, Marlen Tome, Milan Marku, Ermir Dervishi, Andi Bardhoshi, David Gjokeja, dhe Sami Kila. Të gjithë këta shtetas akuzohen për vrasjet më të bujshme të ndodhur kohët e fundit në Durrësit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.490Z

Policia e Ministria e Mbrojtjes eskortë për anëtarët e bandave

30/04/2010 “Bomba” nga xhaxhai i Çiljeta Xhilagës. Rrëfen implikimet me Bandën e Durrësit TIRANË- Makina të policisë dhe Ministrisë së Mbrojtjes janë përdorur për të strehuar anëtarë të bandave kriminale. Ky fakt tronditës u mësua dje gjatë dhënies së dëshmisë nga shteta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.908Z

Vrau dhëndrrin ditën e fejesës, FBI arreston Redinel Dervishajn

ÇIKAGO - Një gangster shqiptar me reputacion, i kërkuar për vrasjen e një dhëndërri që po kryente fejesën të shtunën, u arrestua dje në rrethinat e Çikagos, sipas burimeve të ligjit, raporton e përditshmja amerikane New York Post. Redinel Dervishaj, 35 vjeç (foto), ishte fshehur në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.498Z

Shtyrjet e gjyqit, 5 avokatë rezervë për bandën e Durrësit

Autori i Lajmit: red.Prokurori i Krimeve të Rënda ka propozuar një tjetër variant për të shmangur shtyrjen e procesit gjyqësor në ngarkim të Bandës së Durrësit. Prokurori i çështjes ka kërkuar që në sallë të rrinë në gatishmëri edhe 5 avokatë rezervë që, në rast të munges

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.165Z

Banda e Durrësit, burg për jetë për 4 anëtarë

TIRANE- Gjykata e Krimeve të rënda dha sot vendimin me “burg për jetë” për 4 nga të akuzuarit si anëtarë të “Bandës së Durrësit”. Lulzim Berisha, Plaurent Dervishaj, Indrit Taullai dhe Endrit Dokle kanë marrë dënimin maksimal me burgim të përjetshëm. Gjyakat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.132Z

Mbrojtja: Dua kohe te njihem me aktet, nuk po flas ketu per galaktiken

Tirane - Debatet nuk kane munguar as kesaj radhe ne procesin gjyqesor te 17 te pandehurve, te akuzuar si anetare te "Bandes se Durresit". Pas ndryshimit te avokatit mbrojtes, Riza Icka, te pandehurit Plaurent Dervishaj, mbrojtesi i tij i ka kerkuar trupit gjykues, te kryesuar nga gjyqtari Gurali Bra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.924Z

"Banda e Durrësit”, Gjykata e Lartënis rekursin për 245 vite burgim

DURRES - “Banda e Durrësit” i drejtohet Gjykatës së Lartë për të ankimuar vendimet e dhëna nga Gjykata e Krimeve të Rënda dhe lënë në fuqi nga Apeli, ku në total 16 anëtarët e kësaj bande dënohen me 245 vite burgim.Vendimi i Gjykatës së Apelit është dhënë më 2 qer

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama