Rezultate te kerkimit per termin: +Plaurent +Dervishaj

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.897Z

Ne pranga i kerkuari ne SHBA

Mediat amerikane publikuan të mërkurën lajmin e arrestimit, të njërit prej shqiptarëve më të kërkuar nga Interpoli në të gjithë botën. Siç njofton gazeta "New York Daily News", FBI arrestoi ne shtetin e I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.903Z

Masakra e urinës, arrestohet shqiptari

Share Redinal Dervishaj Një gangster shqiptar me nam është arrestuar ditën e djeshme në periferitë e Çikagos, raporton NY Post. Redinal Dervishaj, 35 vjeç, u kap në banesën e hallës së tij. Dervishaj, vëllai i të cilit është një i kërkuar ndërkombëtar për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.377Z

Kapet anëtari i Bandës së Durrësit. Kanosi RENEA-n

Një tjetër anëtar i të ashtuquajturës banda e Lul Berishës është arrestuar mbrëmë në qytetin e Durrësit. Operacioni i policisë i koduar “Dara” prangosi 30 vjecarin qe tentoi të qëllonte mbi RENEA por është bllokuar menjëherë DURRES- Është arrestuar mbrëmë në qyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.398Z

Banda e Durrësit kunati i Lul Berishës fshihet në SHBA

TIRANE- Plarent Dervishaj, kunati i Lul Berishës, (kapoja i Bandës së Durrësit,) dhe njëkohësisht krahu i djathtë i tij dyshohet se fshihet në Nju Jork të Amerikës. New York Post shkruan sot se mes emrave të njerëzve të rrezikshëm dhe të akuzuar për vrasje e rrëmbim, në arrati dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.166Z

"Banda e Durrësit", Krimet e Rënda 4 burgime përjetë

TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda i dha sot fund një ndër proceseve më të gjata gjyqësore, të zhvilluara në këtë institucion.Trupi gjykues me në krye Gurali Brahimllari dha 4 brugime të përjetshme për anëtarët e “Bandës së Durrësit", Lulzim Berishen, Endrit Doklen,  Ind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.703Z

Banda e Durrësit, vrasja e Viron Currit dhe Arjan Pajës

Materialet dhe dëshmitë e zbuluara në gjykatë për serialin e vrasjeve të Bandës së Durrësit hyjnë në një fazë të re. Përveç hakmarrjeve të vjetra mes grupit të Lulzim Berishës e Klodian Saliut me Marsel Sotirën dhe miqtë e tij, në skenë shfaqen emra të njohur të krimit në T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.398Z

Banda e Durrësitkunati i Lul Berishësfshihet në SHBA

TIRANE- Plarent Dervishaj, kunati i Lul Berishës, (kapoja i Bandës së Durrësit,) dhe njëkohësisht krahu i djathtë i tij dyshohet se fshihet në Nju Jork të Amerikës. New York Post shkruan sot se mes emrave të njerëzve të rrezikshëm dhe të akuzuar për vrasje e rrëmbim, në arrati dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama