Rezultate te kerkimit per termin: +Plaurent +Dervishaj

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.542Z

Publikohet video e vrasjes së kryer nga Redinel Dervishaj

Të tjera rreth shkrimit Pamjet e vrasjes VIDEO/1 VIDEO/2 | FOTO TIRANE – Janë bërë publike pamjet ku 35-vjeçari shqiptar Redinel Dervishaj vrau me thikë një shtetas amerikan, Anthony Lacertosa, që po festonte fejesën e tij në një restorant në Staten Island të Çika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.549Z

Publikohet video e vrasjes së kryer nga Redinel Dervishaj 

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/1 VIDEO/2 | FOTO TIRANE – Janë bërë publike pamjet ku 35-vjeçari shqiptar Redinel Dervishaj vrau me thikë një shtetas amerikan, Anthony Lacertosa, që po festonte fejesën e tij në një restorant të Çikagos. Dervishaj është arrestuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.659Z

Dervishaj cilësohet killer në SHBA

Skeda e FBI-së I pandehuri akuzohet në një vend të huaj (Shqipëri) për krimet e formimit të organizatës kriminale, vrasje në bashkëpunim dhe për armëmbajtje pa leje. Skeda e FBI-së për Plaurent Dervishajn ka edhe tri foto të realizuara në vitin 2004, ndërsa ai njihet me pseudonimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.468Z

Dervishaj rezultoi i “varfër"në Shqipëri

Pasuria Anëtari i bandës së Durrësit, Plaurent Dervishaj, i hetuar dhe gjykuar në arrati për vrasje dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale në Prokurorinë dhe Gjykatën e Krimeve të Rënda, ka rezultuar i “varfër” ekonomikisht. Megjithëse prej katër vjetësh është shpal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.412Z

Mediet amerikane: Plarent Dervishaj strehohet në SHBA

10/08/2010 Kunati i kapobandës së Durrësit Lulzim Berisha në kërkim nga FBI-ja Margolin: Dyshojmë se fshihet në Quins dhe Nju-Xhersi TIRANE- Kunati i Lulzim Berishës, Plarent Dervishaj, që akuzohet nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për një sërë vrasjesh në qytetin e Durrësit, dysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.468Z

Banda e Durrësit, kunati i Lul Berishës fshihet në SHBA

Investigimi “New York Post”: Plaurent Dervishaj, më i kërkuari në Shqipëri Plaurent Dervishaj, krahu i djathtë i Lul Berishës, një nga krerët e Bandave së Durrësit, fshihet në shtetin e Nju Jorkut në SHBA. Gazeta “New York Post” shkruante dje se mes emrave më t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.411Z

Dy shqiptarë më të kërkuar në SHBA nga FBI-ja

Lajmi është publikuar dje nga gazeta amerikane New York Post, me shkrimin: “Të kërkuarit midis nesh”, e cila shkruan se dy shqiptarët më të kërkuar janë Plaurent Dervishaj, kunati i Lul Berishës, kreut të ish-Bandës së Durrësit. Dervishaj dyshohet se jeton në Shtetet e Bashkuara

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama