Rezultate te kerkimit per termin: +Plaurent +Dervishaj

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.412Z

Mediet amerikane: Plarent Dervishaj strehohet në SHBA

10/08/2010 Kunati i kapobandës së Durrësit Lulzim Berisha në kërkim nga FBI-ja Margolin: Dyshojmë se fshihet në Quins dhe Nju-Xhersi TIRANE- Kunati i Lulzim Berishës, Plarent Dervishaj, që akuzohet nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për një sërë vrasjesh në qytetin e Durrësit, dysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.468Z

Banda e Durrësit, kunati i Lul Berishës fshihet në SHBA

Investigimi “New York Post”: Plaurent Dervishaj, më i kërkuari në Shqipëri Plaurent Dervishaj, krahu i djathtë i Lul Berishës, një nga krerët e Bandave së Durrësit, fshihet në shtetin e Nju Jorkut në SHBA. Gazeta “New York Post” shkruante dje se mes emrave më t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.411Z

Dy shqiptarë më të kërkuar në SHBA nga FBI-ja

Lajmi është publikuar dje nga gazeta amerikane New York Post, me shkrimin: “Të kërkuarit midis nesh”, e cila shkruan se dy shqiptarët më të kërkuar janë Plaurent Dervishaj, kunati i Lul Berishës, kreut të ish-Bandës së Durrësit. Dervishaj dyshohet se jeton në Shtetet e Bashkuara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.401Z

Bosi shqiptar, në krye të top-listës së FBI

Gazeta prestigjoze amerikane “New York Post” ka publikuar në edicionin on line të saj top-listën e personave më të kërkuar nga FBI në Nju Jork. Në listën e saj, të shoqëruar me fotografitë e të kërkuarve, FBI i cilëson këta persona si vrasës gjakftohtë, mash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.465Z

Vrasësi shqiptar, në krye të top-listës së FBI

New York, 10 gusht - Gazeta prestigjioze amerikane “New York Post” ka publikuar në edicionin on line të saj top-listën e personave më të kërkuar nga FBI në New York. Në listën e saj, të shoqëruar me fotografitë e të kërkuarve, FBI i cilëson këta persona si vrasës gjakfto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.562Z

Lul Berisha: “Nuk pranoj të mbrohem nga avokati i gjykatës”

Autori i Lajmit: red.Kreu i “Bandës së Durrësit”, Lulëzim Berisha, refuzon të mbrohet nga avokatë të caktuar nga gjykata. Kjo është bërë shkak për shtyrjen e shqyrtimit gjyqësor për të 37-ën herë radhazi. Prej rreth një viti togat e zeza të Gjykatës së Krimeve të Rënda nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.659Z

Antimafia, anëtari i bandës së Durrësit, i varfër

Plaurent Dervishaj, i kërkuar në SHBA, hetohet në vendin tonë edhe për pastrim parash Anëtari i bandës së Durrësit, Plaurent Dervishaj, i hetuar dhe gjykuar në arrati për vrasje dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale në Prokurorinë dhe Gjykatën e Krimeve të Rënda, ka rezultuar i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama