Rezultate te kerkimit per termin: +Plazhet

Total: 3649
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.111Z

Terrorizmi, Bild: Rrezik sulmesh në plazhet europiane

Rrezik për sulme terroriste në plazhet europiane, sidomos në Itali dhe Spanjë. Alarmin e jep gjermania "Bild", që citon burime pranë shërbimeve sekrete italiane, të cilat janë në kontakt me ato gjermane. "Plane për sulme terroriste në plazhet tona", shkruan gazeta, që duke cituar ekspe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.053Z

Raporti, plazhet më të ndotura

Plazhet më të ndotura në vend, ku specialistët rekomandojnë deri edhe mosfrekuentimin nga pushuesit për shkak të ngarkesave të larta mikrobiologjike në ujë, janë plazhi i Durrësit kryesisht në Currila, plazhi Zhiron tek brryli, në zonën e shkëmbit të Kavajës tek Plepat, ku rezulta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.351Z

FOTOT/ Plazhet më spektakolare në botë

Në vendin tonë temperaturat janë ende të ulëta duke na bërë të kujtojmë me mall të nxehtin e verës, por për ata që kanë mundësi të shkëputen për një pauzë të shkurtër ka disa destinacione mahnitëse që ju sugjerojmë. Plazhe madhështore, çmime jo shumë të larta dhe nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.948Z

Nga Playboy në plazhet e Majamit

Një prej modeleve më të njohura të revistave për meshkuj, Claudia Romani tregoi se vazhdon të ketë linja të përkryera, edhe pothuajse një dekadë pasi fitoi famë duke pozuar për revistat erotike “Playboy” apo “FHM”. 31-vjeçarja italo-amerikane u fotografua gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.750Z

Durrës, shtohen plazhet publike

Këtë sezon turistik do të ketë më shumë hapësira për plazhe publike, ndërsa do të dyfishohet tarifa për plazhet private. Deklarimi është bërë nga kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, gjatë inspektimit të punimeve të Ndërmarrjes Komunale të Plazhit për p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.866Z

Plazhet pa tualete e vrojtues

Share Edhe pse ne Durrës nuk është çelur ende zyrtarisht sezoni, plazhi është mbushur me pushues. Por edhe këtë vit ne zonën me te madhe bregdetare ne vend mbetet problem mungesa e tualeteve publike dhe shërbimit baywatch, vrojtuesve qe ndihmojnë pushuesit ne det ne rast rreziku. Drejtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.493Z

Monitorimi, Durrësi dhe Golemi plazhet më të ndotura

Emanuela Sako Plazhet e Durrësit dhe i Golemit në krye të listës së plazheve më të ndotur të vendit. ISHP-ja dhe Ministria e Mjedisit kanë kryer inspektime në 9 plazhet më të mëdha të vendit nga të cilat janë përcaktuar plazhet më të ndotura dhe më të pastra. Etleva Canaj, spec

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama