Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradeci

Total: 3142
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.590Z

Kategoria e Parë, Pogradeci-Memaliaj 2-1

www.albania-sport.com - Pogradeci fitoi me vështirësi 2-1 ndaj Memaliajt në ndeshjen e zhvilluar në qytetin e Korçës, me tre gola të realizuar në njëzet minutat e fundit. Isa Eminhazeri shënoi në minutën e 70-të golin e parë, ndërkohë që Enkelejd Pengu dyfishoi rezultatin në të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.084Z

Pogradeci mposht Kamzën dhe merr kreun e grupit

Nga GAVROSH PAPA Edhe pse me shumë mungesa, liqenorët kanë shënuar tre gola në pjesën e dytë dhe janë surpriza e grupit B në Kupën e Shqipërisë Pogradeci Shkumbini     3-1    Pogradeci dhe Kamza vinin në këtë takim si dy ekipe rivalë. Liqenorët kishin mungesa në këtë takim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.800Z

Fitojnë Pogradeci, Tepelena dhe Laçi

Pogradeci fitoi 2-0 ndeshjen me Turbinën, duke realizuar nga një gol në cdo pjesë: Jahaj shënoi në minutën e 20-të dhe Kerthi dyfishoi rezultatin një minutë para përfundimit të takimit në të 89'. Ada humbi Tepelenën.1-0. Golin e vetëm të ndeshjes e shënoi Bilaj në minutën e 22-t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.060Z

Pogradeci turistik

Qetësi, freski dhe shplodhje. Janë këto elementët bazë që të injektojnë atmosfera dhe peisazhet në Pogradec e rrethina, aty ku liqeni i Ohrit është atraksioni parësor për të kaluar pushimet. Në brigjet e Ohrit, liqenit më të thellë të gadishullit të Ballkanit, ndër p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.322Z

Furia “Pogradeci” nuk njeh fushë

Pogradeci nuk e njeh  faktorin fushë kundërshtare. Kampioni i dimrit të Kategorisë së Parë ia doli të fitojë 2-1 edhe në një fushë të vështirë si ajo e Burrelit. Fitorja e shtatë rresht e liqenorëve të Ylli Çekiçit, e që nuk humbet prej 24 tetorit, kur u thye 1-0 në Gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.316Z

Skuadra e Kung Fu nga Pogradeci, 13 medalje në kampionatin botëror

Me mbështetjen e Bashkisë së Pogradecit, ekipi i qytetit i Arteve Marciale Pogradeci Kung Fu mori pjesë në Kampionatin Botëror të zhvilluar në Selanik të Greqisë me organizimin e federatës së këtij vendi. Ekipi i Pogradecit u përfaqësua me 9 lojtarë në këtë garë ndërkombëtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.961Z

Pogradeci, kampion i dimrit

Pogradeci fitoi titullin simbolik “kampion i dimrit” në Kategorinë e Parë një javë para kohe, pas fitores 4-1 ndaj Gramozit të Ersekës në ndeshjen e vlefshme për javën e 14-të. 11 fitore në 14 javë, dhe 34 pikë për liqenorët. Kamza mposhti 2-0 rivalin tjëtër kryeqytetas, Pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama