Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradeci

Total: 3142
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.060Z

Pogradeci turistik

Qetësi, freski dhe shplodhje. Janë këto elementët bazë që të injektojnë atmosfera dhe peisazhet në Pogradec e rrethina, aty ku liqeni i Ohrit është atraksioni parësor për të kaluar pushimet. Në brigjet e Ohrit, liqenit më të thellë të gadishullit të Ballkanit, ndër p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.322Z

Furia “Pogradeci” nuk njeh fushë

Pogradeci nuk e njeh  faktorin fushë kundërshtare. Kampioni i dimrit të Kategorisë së Parë ia doli të fitojë 2-1 edhe në një fushë të vështirë si ajo e Burrelit. Fitorja e shtatë rresht e liqenorëve të Ylli Çekiçit, e që nuk humbet prej 24 tetorit, kur u thye 1-0 në Gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.316Z

Skuadra e Kung Fu nga Pogradeci, 13 medalje në kampionatin botëror

Me mbështetjen e Bashkisë së Pogradecit, ekipi i qytetit i Arteve Marciale Pogradeci Kung Fu mori pjesë në Kampionatin Botëror të zhvilluar në Selanik të Greqisë me organizimin e federatës së këtij vendi. Ekipi i Pogradecit u përfaqësua me 9 lojtarë në këtë garë ndërkombëtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.961Z

Pogradeci, kampion i dimrit

Pogradeci fitoi titullin simbolik “kampion i dimrit” në Kategorinë e Parë një javë para kohe, pas fitores 4-1 ndaj Gramozit të Ersekës në ndeshjen e vlefshme për javën e 14-të. 11 fitore në 14 javë, dhe 34 pikë për liqenorët. Kamza mposhti 2-0 rivalin tjëtër kryeqytetas, Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.882Z

Lufta në Siri, vritet një 40-vjeçar nga Pogradeci

Një tjetër shqiptar është vrarë në luftën që është duke u zhvilluar në Siri. Këtë radhë bëhet fjalë për një 40-vjeçar nga Pogradeci, me nofkën Edu Samed. Lajmi konfirmohet nga ana e policisë shqiptare, e cila bën me dije se 40-vjeçari Bledar Hamza, banues në fshatin Leshni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.873Z

Pogradeci rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në Kategorinë e Parë

Nga Gavrosh Papa Ekipi mund të ndërrojë statusin ligjor, sepse sh.a-ja është në prag të shpërbërjes, ndërkohë që klubi nuk plotëson kushtet e licensimi Pogradeci ndodhet në një situatë kaotike dhe nuk është çudi që të mos jetë në aktivitet sezonin e ardhshëm. Eshtë diçka e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.771Z

DURRES/ Mbytet në det pushuesi nga Pogradeci

DURRES – Mbytet në det pushuesi nga Pogradeci. Ridvan Gora, 64 vjeç, gjeti vdekjen ditën e djeshme në zonën e Shkëmbit të Kavajës. Burime të Policisë thanë se Gora kishte hyrë në ujë për t’u larë pasditen e djeshme, por nuk ka mundur të dalë dot në sipërfaqe. Pushuesi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama