Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradeci

Total: 3142
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.256Z

Kategoria e Pare/ Lushnja fiton me Laçin 1-0

Lushnja fitoi 1-0 me Lacin në debutimin e saj të parë në Kategorinë e Parë. Golin e vetëm të fitores e shënoi Bufasi në minutën e 52 të takimit. Nesër në orën 15.00 zhvillohen ndeshjet e tjera BURRELI-POGRADECI L.Guzja, S.Zeka, A.Pregja TEPELENA-BILISHT SPORT S.Bogdani, G.Malo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.412Z

Skënderbeu, kampion i dimrit

Skënderbeu është shpallur kampion i dimrit i Kategorisë së Parë. Skuadra e Jani Kacit fitoi sot 2-0 me Lushnjën duke u ngjitur në kuotën e 30 pikëve, edhe pse ka një ndeshje më pak, pas moszhvillimit të ndeshjes me Burrelin e përjashtuar nga Kategoria e Parë. Besëidhja e vendit të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:17.415Z

Kategoria e Parë, të mëdhatë nuk falin

Tri nga katër skuadrat e mëdha të Kategorisë së Parë, Bylis, Partizani dhe Elbasani, e kaluan me sukses provën në javën e parë të Kategorisë së Parë, me përjashtim të Lushnjës që barazoi pa gola në “Roza Haxhiu” me Luftëtarin (0-0), një emër prestigjioz në futbollin tonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.263Z

Zija kombëtare, FSHF ndryshon gjithë kampionatin

TIRANË- Federata Shqiptare e Futbollit ka ndryshuar thuajse të gjitha oraret, por edhe datat e ndeshjeve të Superligës, për shkak të zisë kombëtares që është shpallur në vend. Ditën e sotme, për këtë arsye u shty takimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.825Z

KP/J2 shkelqejne Apolonia dhe Tomori

Apolonia regjistroi nje fitore tenistike 5-2 me Bilishti Sport ne Loni Papuciu pavaresisht se u gjet ne dizavantazh 1-2 pak minuta nga fillimi i pjeses se dyte ne ndeshjen e vlefshme per javen e 2-te te Kategorise se Pare. Kjo ishe fitorja e pare e fierakeve te udhehequr nga Enerst Gjoka. Eqerem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.694Z

Kategoria e Pare, lojtaret e pezulluar

Lojtaret e pezulluar per shkak kartonash qe nuk mund te aktivizohen ne javen e 23 Kategoria e Pare. Beslidhja – Gersi Arberi (3v) Rigers Pjetrushi (3v) Skenderbeu – Daniel Drabaj (3v) Edi Cajku (3v) Tepelena – Vajden Done (3v) Eduard Ruste

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.132Z

Vlorë, kapen 4 kg heroinënë port, do shkonin në Itali

VLORE- Një sasi prej 4 kg heroinë është sekuestruar gjatë një kontrolli në portin e Vlorës.Droga u gjet në një makinë tip BMW që drejtohej nga një shtetas nga Pogradeci.Burime nga policia bëjnë me dije se droga ishte e ndarë në 8 pako e dyshuar si heroine.Nisin hetimet.Redaksia onli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama