Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradeci

Total: 3142
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.967Z

Bilishti e Pogradeci, sërish në të Parën

Bilishti Sport e Pogradeci do të luajnë edhe sezonin e ardhshëm, sërish në Kategorinë e Parë, duke shuar shpresat e rivalëve nga Kategoria e Dytë, Vlora e Mamurasi, edhe pse presidentët e dy klubeve më inferiore kishin vendosur shpërblime të mëdha për të realizuar ëndrrat e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.166Z

Pogradeci hap krahun, Ada i largohet fundit

Skuadra liqenore ka humbur 1 me 2 ndaj velipojakëve në shtëpi, duke i thënë lamtumirë shpresës për kalimin në Superligë Pogradeci ka humbur dje në fushën e saj ndaj Adës së Velipojës me rezultatin 1 me 2, ndeshje e prapambetur e kategorisë së parë. Me këtë humbje, Pogradeci i tho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.467Z

Besëlidhja kthehet tek fitorja, Pogradeci në pikiatë

Besëlidhja-Pogradeci 3-1 Shënues: A. Dibra 56, K. Çerepi 59, B. Kepi 88         Besëlidhja-Pogradeci 3-1 GOLAT A. Didra 56, K. Dibra 77, Kepi 88/ Çerepi 59 Besëlidhja:  Xhika, Kepi, K. Dibra, Peqini, Shytani, Beqiri, Pepaj, A. Dibra, Ruben Danaj Çutra 70), Lekaj (Gruda 4

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.934Z

Java 20, Pogradeci -Lushnja

Lushnja (38 pikë) pas fitores 1-0 ndaj një rivali direkt si Kamza, do të luajë kundër në Pogradec (32 pikë), ndaj një tjetër pretendenti për katër vendet e para, e që vjen në përballjen kundër lushnjarëve të Artan Banos pas humbjes 2-0 me Elbasanin. Trajneri i Pogradecit, Ylli Ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.590Z

Kategoria e Parë, Pogradeci-Memaliaj 2-1

www.albania-sport.com - Pogradeci fitoi me vështirësi 2-1 ndaj Memaliajt në ndeshjen e zhvilluar në qytetin e Korçës, me tre gola të realizuar në njëzet minutat e fundit. Isa Eminhazeri shënoi në minutën e 70-të golin e parë, ndërkohë që Enkelejd Pengu dyfishoi rezultatin në të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.084Z

Pogradeci mposht Kamzën dhe merr kreun e grupit

Nga GAVROSH PAPA Edhe pse me shumë mungesa, liqenorët kanë shënuar tre gola në pjesën e dytë dhe janë surpriza e grupit B në Kupën e Shqipërisë Pogradeci Shkumbini     3-1    Pogradeci dhe Kamza vinin në këtë takim si dy ekipe rivalë. Liqenorët kishin mungesa në këtë takim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.800Z

Fitojnë Pogradeci, Tepelena dhe Laçi

Pogradeci fitoi 2-0 ndeshjen me Turbinën, duke realizuar nga një gol në cdo pjesë: Jahaj shënoi në minutën e 20-të dhe Kerthi dyfishoi rezultatin një minutë para përfundimit të takimit në të 89'. Ada humbi Tepelenën.1-0. Golin e vetëm të ndeshjes e shënoi Bilaj në minutën e 22-t�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama