Rezultate te kerkimit per termin: +Pohrebinsky

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.503Z

Ukraine bisedimet Janukovic-opozite pa rezultat

Protestuesit ne kryeqytetin Kiev te Ukraines kane ngritur barrikada te reja pas bisedimeve pa rezultat mes opozites dhe presidentit Viktor Janukovic. Protestuesit anti-qeveritare mesohet se kane bllokuar edhe disa nga ndertesat e administrates rajonale si dhe po mbajnë të rrethuara disa z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama