Rezultate te kerkimit per termin: +Popullit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.618Z

Lavdi popullit shqiptar!

Nga Inida Gjata Zhaku Dikur ëndërroja të hyja brenda ekranit të televizorit, e të haja rrëmbimthi një prej çokollatave apo gjërave të mira që shihja te reklamat e RAI-t ilegal, ku thithja me një frymë çdo gjë që shihte çdo shqiptar. Aq sa italishtja u shndërrua në gjuhë të dyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.755Z

Banesat në Selitë, Wilton: Institucionet të shqyrtojnë rekomandimet e Avokatit të Popullit

TIRANË-Zëvendëskryetari i Prezencës së OSBE-së, Robert Wilton, gjatë një takimi me përfaqësues të komunitetit ndërkombëtar të zhvilluar sot në institucionin e Ligji shqiptar ka procedura të qarta që duhen ndjekur p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.184Z

Ministria e Jashtme: Shqipëria bashkohet me dhimbjen e popullit francez dhe dënon sulmet terroriste në Paris

TIRANË14 Nëntor /ATSH/ -Ministria e Jashtme shqiptare dënon sulmet terroriste të ndodhuara një natë më parë në Paris duke shprehur ngushëllimet për familjarët e viktimave dhe njëherazi solidaritet me popullin francez.Ministria e Jashtme e Shqipërisë nëpërmjet një deklarate për med

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.157Z

Kongresi i PS, Braçe: Qeveria nuk ka më respektin e popullit

Erjon Braçe ( I përditësuar) Erjon Braçe, duke folur në Kongresin e PS-së ka folur për një opozitë të fortë përballë pushtetit të korruptuar. Braçe tha se nuk duhet të pranohet vendosja e një rregjimi të Sali Berishës. Po dëgjoj gjithnjë e më shumë pas 21 janarit dhe 8 majit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.257Z

Avokati i Popullit: “Duhet të merrni masa për familjet që jetojnë me qira”

Pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese, nuk dihet se çfarë do të ndodhë me ta. Ermir Dobjani i kërkon ministrit të Transportit të marrë masa të menjëhershme Laureta Rryçi Tiranë - Në zyrën e Avokatit të Popullit që nga muaji dhjetor i vitit 2008 e deri tani kanë mbërritur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.834Z

Unë përfaqësues i të gjithë udbashëve, mjekroshëve e tradhtarëve të tjerë të popullit!

Në Maqedoni vazhdojnë protestat e rinisë shqiptare. Njësoj siç vazhdojnë orvatjet e partive të këtushme shqiptare që, o ti vënë nën kontroll protestat, o ti shpallin tradhtarë të gjithë ata që i përkrahin ato. Dhe përderisa të rinjtë protestojnë, thuajse përnjëherë të gjith�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.293Z

Lazer Stani: Si më larguan nga puna se kisha gruan armike të popullit

Lazer Stani publikoi sot në profilin e tij në Facebook, vendimin, me të cilin ai u detyrua të largohej nga puna, me motivacionin se është fejuar me Luljeta Lleshanakun, mbesën e armiqve të betuar të popullit dhe të partisë. Sekretariati I Komitetit Qëndror të BRSSH-së në mbledhjen e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama