Rezultate te kerkimit per termin: +Popullit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.157Z

Kongresi i PS, Braçe: Qeveria nuk ka më respektin e popullit

Erjon Braçe ( I përditësuar) Erjon Braçe, duke folur në Kongresin e PS-së ka folur për një opozitë të fortë përballë pushtetit të korruptuar. Braçe tha se nuk duhet të pranohet vendosja e një rregjimi të Sali Berishës. Po dëgjoj gjithnjë e më shumë pas 21 janarit dhe 8 majit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.257Z

Avokati i Popullit: “Duhet të merrni masa për familjet që jetojnë me qira”

Pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese, nuk dihet se çfarë do të ndodhë me ta. Ermir Dobjani i kërkon ministrit të Transportit të marrë masa të menjëhershme Laureta Rryçi Tiranë - Në zyrën e Avokatit të Popullit që nga muaji dhjetor i vitit 2008 e deri tani kanë mbërritur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.834Z

Unë përfaqësues i të gjithë udbashëve, mjekroshëve e tradhtarëve të tjerë të popullit!

Në Maqedoni vazhdojnë protestat e rinisë shqiptare. Njësoj siç vazhdojnë orvatjet e partive të këtushme shqiptare që, o ti vënë nën kontroll protestat, o ti shpallin tradhtarë të gjithë ata që i përkrahin ato. Dhe përderisa të rinjtë protestojnë, thuajse përnjëherë të gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.293Z

Lazer Stani: Si më larguan nga puna se kisha gruan armike të popullit

Lazer Stani publikoi sot në profilin e tij në Facebook, vendimin, me të cilin ai u detyrua të largohej nga puna, me motivacionin se është fejuar me Luljeta Lleshanakun, mbesën e armiqve të betuar të popullit dhe të partisë. Sekretariati I Komitetit Qëndror të BRSSH-së në mbledhjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.363Z

Prof. Dr. Yang Yong Nian: Kam ardhur t’i shërbej popullit shqiptar!

Mirëserdhët në Shqipëri! Ky ishte urimi i parë për mjekun kinez Yong Yang Nian kur erdhi për herë të parë në Shqipëri para 7 viteve pranë Qendrës Mjekësore Pro-Life. Edhe sot ai punon këtu pranë Qendrës Mjek&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.061Z

Basha paralajmeron protesta te tjera Mos luani me durimin e popullit

Transmetuar me 22112014 - 1248 Tirane 22 nentor 2014 NOAalArjola Ymeraj- Protesta e paralajmeruar e Partise Demokratike ka nisur pak minuta pas ores 1200 me nje marshim i cili kulmoi perpara Kryeministrisebr br Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.230Z

Europa ti vendosë vizën kastës së Tiranës, jo popullit shqiptar

Partia ZGJIDHJA, e drejtuar nga Koço Kokëdhima, deklaroi sot se thirrja e autoriteteve holandeze për ndërprerjen e lëvizjes së lirë për shtetasit shqiptarë në zonën Shengen, për shkak të rritjes së kriminalitetit shqiptar në Holandë,  është një dënim kolektiv për qytetarët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama