Rezultate te kerkimit per termin: +Popullit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.293Z

Lazer Stani: Si më larguan nga puna se kisha gruan armike të popullit

Lazer Stani publikoi sot në profilin e tij në Facebook, vendimin, me të cilin ai u detyrua të largohej nga puna, me motivacionin se është fejuar me Luljeta Lleshanakun, mbesën e armiqve të betuar të popullit dhe të partisë. Sekretariati I Komitetit Qëndror të BRSSH-së në mbledhjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.363Z

Prof. Dr. Yang Yong Nian: Kam ardhur t’i shërbej popullit shqiptar!

Mirëserdhët në Shqipëri! Ky ishte urimi i parë për mjekun kinez Yong Yang Nian kur erdhi për herë të parë në Shqipëri para 7 viteve pranë Qendrës Mjekësore Pro-Life. Edhe sot ai punon këtu pranë Qendrës Mjek&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.061Z

Basha paralajmeron protesta te tjera Mos luani me durimin e popullit

Transmetuar me 22112014 - 1248 Tirane 22 nentor 2014 NOAalArjola Ymeraj- Protesta e paralajmeruar e Partise Demokratike ka nisur pak minuta pas ores 1200 me nje marshim i cili kulmoi perpara Kryeministrisebr br Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.230Z

Europa ti vendosë vizën kastës së Tiranës, jo popullit shqiptar

Partia ZGJIDHJA, e drejtuar nga Koço Kokëdhima, deklaroi sot se thirrja e autoriteteve holandeze për ndërprerjen e lëvizjes së lirë për shtetasit shqiptarë në zonën Shengen, për shkak të rritjes së kriminalitetit shqiptar në Holandë,  është një dënim kolektiv për qytetarët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.083Z

Putin: Vullneti i popullit rus e shpëtoi Evropën nga skllavëria

Presidenti rus Vladimir Putin në fjalimin e tij të sotëm të mbajtur në Sheshin e kuq në Moskë me rastin e 9 Majit, Ditës së Fitores, ka thënë se vulllneti i fortë i popullit rus, e ka shpëtuar Evropën nga skllavëria. Dita e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.723Z

Nishani, Reeker: Zgjedhjet e 23 qershorit tregojnë pjekurinë e popullit dhe klasës politike shqiptare

01-07-2013 / Gazeta 55 Kreu i shtetit shqiptar, Bujar Nishani u takua në Zagreb me Zёvendёsndihmёsin e Sekretarit amerikan tё Shtetit, Ambasadorin Philip ReekerNё ditёn e dytё tё qëndrimit nё Kroaci, Presidenti i Republikёs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.766Z

Opozita, drejt popullit që vuan

Gënjeshtrave u ka ardhur fundi. Përrallat me lugën e florinjtë s'funksionojnë më. Opozita do nisë një tur takimesh me elektoratin, aty ku dëshmitarët flasin për arrestime të paligjshme, taksa të papërballueshme e depresion që po çon në rritje të vetëvrasjeve e të numrit t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama