Rezultate te kerkimit per termin: +Popullit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.230Z

Europa ti vendosë vizën kastës së Tiranës, jo popullit shqiptar

Partia ZGJIDHJA, e drejtuar nga Koço Kokëdhima, deklaroi sot se thirrja e autoriteteve holandeze për ndërprerjen e lëvizjes së lirë për shtetasit shqiptarë në zonën Shengen, për shkak të rritjes së kriminalitetit shqiptar në Holandë,  është një dënim kolektiv për qytetarët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.083Z

Putin: Vullneti i popullit rus e shpëtoi Evropën nga skllavëria

Presidenti rus Vladimir Putin në fjalimin e tij të sotëm të mbajtur në Sheshin e kuq në Moskë me rastin e 9 Majit, Ditës së Fitores, ka thënë se vulllneti i fortë i popullit rus, e ka shpëtuar Evropën nga skllavëria. Dita e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.723Z

Nishani, Reeker: Zgjedhjet e 23 qershorit tregojnë pjekurinë e popullit dhe klasës politike shqiptare

01-07-2013 / Gazeta 55 Kreu i shtetit shqiptar, Bujar Nishani u takua në Zagreb me Zёvendёsndihmёsin e Sekretarit amerikan tё Shtetit, Ambasadorin Philip ReekerNё ditёn e dytё tё qëndrimit nё Kroaci, Presidenti i Republikёs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.766Z

Opozita, drejt popullit që vuan

Gënjeshtrave u ka ardhur fundi. Përrallat me lugën e florinjtë s'funksionojnë më. Opozita do nisë një tur takimesh me elektoratin, aty ku dëshmitarët flasin për arrestime të paligjshme, taksa të papërballueshme e depresion që po çon në rritje të vetëvrasjeve e të numrit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.367Z

Rama: Data e zgjedhjeve dhe mandati i popullit nuk negociohen me PD

Kryeministri i vendit, Edi Rama në fjalën e tij nga foltorja e kuvendit u shpreh edhe një herë se qeveria ka qenë dhe është e hapur për dialog me opozitën në mënyrë që ti jepet fund bojkotit prej saj të institucioneve të vendit, ndërsa shtoi se për 2 gjëra PS nuk do të negociojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.695Z

Myftiu uron Ipeshkvin: Si gjithherë, për fisnikërimin e popullit tonë

Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava, me rastin e festës së Pashkëve ka uruar Ipeshkvin e Kosovës, Dodë Gjergji “I nderuari Ipeshkëv, zotëri Dodë Gjergji, me rastin e festës së Pashkëve kam nderin dhe kënaqësinë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.202Z

UÇK-ja merr përsipër sulmet “ndaj tradhtarëve të popullit”

Një letër me vulë të Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare, që u është shpërndarë medieve, thuhet se kjo organizatë merr përsipër granatimin e banesës së Sasha Mihajlkovit, që ndodhi para disa muajsh. Në letr&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama